The New Avengers İntikamcılar Cilt: 9

Gerekli Şeyler Yayıncılık

Brian Michael Bendis

110,00 TL
83,60 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
26,40 TL
The New Avengers İntikamcılar Cilt: 9 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 128
ISBN: 9786055686871
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Brian Michael Bendis
Brian Michael Bendis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • The New Avengers İntikamcılar Cilt: 9 Kısa Özet

  Kahramanlarımız arasında güven sorununun neredeyse bütün gurubu dağıtacağı bir ortamda, iplerin en çok gerildiği anda, Skrull istilası artık göz önüne çıkmıştır.

  Bu ciltteki fasiküllerin her birinde, Gizli istila öncesi ve istila sürerken, kahramanlarımızın başına gelen ayrı ayrı olaylar işleniyor. Kim Skrull kim değil, kimi değiştirmek istiyorlar, en çok kimden korkuyorlar, Neden Skrullar dünyayı bu kadar istiyor. Cevaplar New Avengers Cilt 8 Gizli istila 1`in içinde.

  Sızma başarıyla tamamlandı. İstıla başladı. Kaos burada.

  Epik hikaye İç Savaş`tan beri, çizgi romanın en büyük hit serilerinden birisi haline gelmiş olan Gizli İstila`nın sayfalarında kıvılcımlar uçuşurken, New Avengers içindeki pek çok sır, gün yüzüne çıkıyor -elinizdeki kitap sizi bunların başladığı noktaya götürüyor! Gerçekten Kaptan Amerika, Avengers`a yeniden önderlik etmek için mi geri döndü? Skrulların, tutsak İlluminati`den öğrenebildikleri nelerdi? House of M`de, Spider-Woman ve Skrullar nasıl hayatta kaldılar? Ve Marvel Evreni`nin süper güçlü canileri, Skrull istilası New York Şehri`ni kırıp geçirdiğinde kimin tarafında olacak?

 • 1. Hamur

The New Avengers İntikamcılar Cilt: 9 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.