sadsad x
asdasd
Test Hakkında Bilgiler
Türü: Korku - Gerilim Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 344
ISBN: 9786059199353
Kapak: Ciltsiz
Patricia Gussin
Patricia Gussin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Test Kısa Özet

  Bu dağılmış aileyi bir araya getirmenin tek yolu, onları paramparça etmek sonsuza dek.

  Ünlü hayırsever ve milyarder Başpapaz Paul Parnell, finansal başarının zirvesine ulaşmıştır. Ama tabii ki bir bedel karşılığında. Hayatının sonuna yaklaşırken Paul, başarılarını ve bildiği başarısızlıklarını değerlendirmiş, ve işi üzerine çok fazla düşerek ailesine çok az mı zaman ayırdığı konusuna kafası takılmış.

  6 çocuğuna paradan daha değerli bir şeyler bırakmak isteyen Paul, mümkün olan en ilginç vasiyet ve son arzusunu yazmıştı. Bu sıra dışı vasiyette, Paul, iki milyar dolarlık mal varlığını ancak *Test*i geçebilenler arasında paylaştıracağını yazmıştı. Çocuklarını topluma kazandırmak ve ahlaki değerlerin önemini onlara belirtmek amaçlıydı bu talebi.

  6 çocuğun- Rory, Frank, Dan, Monica, Carla ve Ashley'nin bir fark yaratabilmek için sadece bir yılı vardı. Ama o 1 yıl, onlarda büyük farklılıklar yaratacak.

  Hikaye ilerledikçe ve hayatlar ortaya döküldükçe, bu 6 çocuk hayal edilebilecek her konuda test edilecek.

  Ortada olan inanılmaz bir servet, kafalardaki şeytanlar ve ilerleyen zaman ile, kişisel şeytanlarıyla ve kendi içlerinden birine ait inanılmaz kötü bir etki ile yüzleşmeleri için zorlanacaklar. Sonunda bu Test, geçme ya da kalmadan daha büyük etkilere sahip olacak. Bu Test, hayat ya da ölüm demek olacak.

Test Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.