Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

25,00 TL
16,75 TL

Kendisini gecenin bir köründe, tek yön bir yolda ters yönde hareket eden bir aracın şöförü gibi hissetti. Karşıdan gelenlerin farları, dörtlüleri, uzunları hep gözünü alıyordu. Zaten gerçekten de o kadar ters yönden ilerliyordu ki… Beraber sınava girdiği yüzbinlercesinin tek hayali en sonunda onun şimdi olduğu noktaya ulaşmaktı. O ise bulunduğu noktadan tam ters yönde ilerliyordu. Hem de tam bulunduğu noktayı sonuna kadar hakettiğini göstermesine günler kalmışken yapıyordu bunu. Ama uzun uzun düşünmelerinin sonunda zaten kendisi gibi bir kişiye bile ihtiyaç olmadığını, aslında hayalinde olmak istediği gibi bir çok kişiye ihtiyaç olduğunu görmüştü. Her şey ile doldurulamayan boşluğu doldurmak için hiçliğe doğru yolculuğunun resmi başlangıcı bugün olabilirdi.

« Işıltılı bir yaşam seçebilecekken hayallerinin peşinden gitmeyi tercih eden Sarp’ın öyküsünü okurken idealizmin, dostluğun ve aşkın gücüne şahit oluyoruz. Merak içinde çevirdiğimiz sayfalar arasında dolaşan şarkılara eşlik ederken buluyoruz kendimizi. Kitap bizi içine çekiyor. Sarp başarabilecek mi? »
Pelin Yılmaz

« Romana başladığımda olayların beni şaşırtarak ilerleyeceğini hiç tahmin etmemiştim. Devam ettikçe yeni bir şaşırmayla ‘ vay be dedim’ ve romanı bir solukta bitirdim. Her iyinin içinde bir kötü, her kötünün içinde bir iyi olabileceğini bu romanda bir kez daha farkettim. Ve hayalleri uğruna insanın neler yapabileceğini… Yine içinizde merak uyandıracak bir roman sizleri bekliyor bence. Okuyup zevk alacağınız, zevk alıp arkadaşlarınıza tavsiye edeceğiniz bir kitap »
Neslihan Yener