sadsad x
asdasd

Tatyana ve Yüz Dolarlık Aşk - Aşk Denemeler'i

Yeşil Elma Yayıncılık
22,00 TL
16,28 TL
%26 indirim
Kazancınız
:
5,72 TL
Tatyana ve Yüz Dolarlık Aşk - Aşk Denemeler'i Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 356
ISBN: 9789758848904
Kapak: Ciltsiz
Zeki Akkurt
Zeki Akkurt
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tatyana ve Yüz Dolarlık Aşk - Aşk Denemeler'i Kısa Özet

  Aşkın ve sevginin nasıl alınıp satıldığı, kadınların nasıl meta olarak kullanıldığı bir dünyada yaşadığımızın çarpıcı anlatımıdır.

  Yazar, ilk kitabın olan "Ailem Ben ve Utanç Duvarı" adlı kitabında nasıl yargısız bir infaza kurban gittiğini ve bu insani mücadelesini ayrıntılarıyla anlatmıştır. 

  Bu kitap ise, binlerce kadının dıramını, yaşadıklarını, nasıl alınıp satıldıklarını ve hayallerini sansürsüzce bizlere anlatmaktadır. Herkesin gözü önünde olan ve ama kimsenin konuşamadıklarını, anlatamadıklarını anlatmadır.

  Yazarımız nice umutlarla Türkiye´ye gelip ama umduğunu bulamayan ve batağa saplanan kadınların dramını ve çaresizliklerini gözlerimizin önüne seriyor. Ve artık bu ticaretin vazgeçilmezliğinin göstergelerini ve bu bataklıklarda yeşeren bir gecelik aşkların temizliğini görmemizi sağlıyor. Gecelik yüz dolarlık aşkların nasıl geliştiğini ve ölümsüzleştiğini bizlere gösteriyor.

  Kadınların bu dramı ve alınıp satılmalarının herkesçe bilindiğini ama kimsenin kılını kıpırdatmadığı ibret verici, bambaşka bir dünya.

Tatyana ve Yüz Dolarlık Aşk - Aşk Denemeler'i Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.