sadsad x
asdasd

Taşlar Yerinden Oynarken Dijital Pazarlamanın Kuralları

Doğan Kitap

Fatoş Karahasan

23,15 TL
16,67 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Taşlar Yerinden Oynarken Dijital Pazarlamanın Kuralları Hakkında Bilgiler
Türü: İşletme Muhasebe ve Maliye Kitapları
Sayfa Sayısı: 353
ISBN: 9786050911336
Kapak: Ciltsiz
Fatoş Karahasan
Fatoş Karahasan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Taşlar Yerinden Oynarken Dijital Pazarlamanın Kuralları Kısa Özet

  Dijital çağdayızDoğrular ve yanlışlar değişiyor. Kurallar yeniden yazılıyor Fatoş Karahasan pazarlama kurallarını anlatıyor.

  Dijital pazarlama iletişimi önemli yükselişte; sağlıklı yönlendirme bir gereksinim olgusu 2012 ilk yarısında tüm mecra yatırımları bir önceki yıla oranla yüzde 5,2 büyürken dijital yüzde 34,4 büyüdü. Sözün özü, internetin yükselişi önlenemeyecek İnternet gelecektir, gelecek internettir. Bu değerli kitabın sektöre beklenen bağlamda yönlendirme sağlayacağını düşünüyorum.

  Ahmet Pura - IAB Türkiye Başkanı

  Mobil ve dijital çağ olarak tanımlayacağımız yeni dönem, her işin önüne bir m- gelmesiyle yeniden şekilleniyor. Mobilizasyon ve dijitalizasyon, pazarlama ve satış dünyasına yeni fırsatlar sunuyor. Bu yeni dönemde kalıcı olmak isteyen her marka ve her kurum, er ya da geç pazarlama dünyasının yeni normalleriyle tanışacak ve m-pazarlama sayesinde hizmetlerini derinleştirecektir. Bu kitabın tüm yöneticilere mobil dijital devrim yolculuklarında, faydalı bir kaynak olacağını umuyorum.

  Serpil Timuray - Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı

  Yeni teknolojiler katma değerli ürünler ve servislerde birleşerek, hayatımıza yeni bir boyut kazandıracak. Taşlar Yerinden Oynarken Dijital Pazarlamanın Kuralları kitabı, hayatımızın yeni boyutunu anlamlandırmada bizlere yardımcı oluyor.

  Tahsin Yılmaz Türk Telekom CEOsu

Taşlar Yerinden Oynarken Dijital Pazarlamanın Kuralları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.