sadsad x
asdasd

Tarihi Şiir ve Ağıtlarda Ermeni Katliamı

Kültür Ajans Yayınları
9,26 TL
5,46 TL
%41 indirim
Tarihi Şiir ve Ağıtlarda Ermeni Katliamı Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 110
ISBN: 9786053250364
Kapak: Ciltsiz
Hayrettin İvgin
Hayrettin İvgin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tarihi Şiir ve Ağıtlarda Ermeni Katliamı Kısa Özet

    Bu kitabımda, Soykırım yalanının gerçek olmadığını, hatta tam tersi olduğunu ortaya koymaktır. Okuyun, göreceksiniz ki aslında kırıma uğrayan Müslümanlardır, Türklerdir. Kitabıma aldığım şiirler, ağıtlar birer tarihi belgelerdir. Zaten bu şiirler ve ağıtlar, çatışmaların yaşandığı yıllarda kaleme alınmış ve söylenmiştir. Daha ne olacak ki? Belge dediğimiz şey sadece yazışma mıdır, düz yazılar mıdır, hatıralar mıdır? Söylenen şiirler, ağıtlar belge değil midir?

    Çok değerli bilim insanı, araştırmacı Dr. Mehmet Perinçek’in son yıllarda Rus kaynaklarından ortaya çıkardığı belgelere ilaveten ek olarak bu şiirleri ve ağıtları da belgeler arasında saymak gerektiğini düşünüyorum.

    Şimdiye kadar Türk araştırmacı, bilim adamı ve yazarların Ermeni olayları ile ilgili yaptıkları çalışmaları saygı ile anıyorum. Hepsi de çok önemlidir. Ama son yıllarda Sayın Dr. Mehmet Perinçek’in yaptığı araştırmalar en önemlileridir. Kitaplarını büyük bir dikkatle okudum. Araştırmalarında hiçbir duygusallık bulunmuyor. Hepsi de gerçek tespitlerdir.

Tarihi Şiir ve Ağıtlarda Ermeni Katliamı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.