sadsad x
asdasd

Tanıdığınız Narsist

Paloma Yayınevi
22,22 TL
14,22 TL
%36 indirim
Tanıdığınız Narsist Hakkında Bilgiler
Türü: Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 248
ISBN: 9786059200134
Kapak: Ciltsiz
Joseph Burgo
Joseph Burgo
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tanıdığınız Narsist Kısa Özet

    Günümüzün sosyal medya ve özçekim (selfie) saplantılı kültüründe, bir narsisizm çağında yaşıyoruz ve toplum da zararlı özelliği bir psikolojik bozukluk olarak anlamak yerine destekliyor. Bilim insanları narsisizmin geniş bir yelpazeye yayıldığını ve çoğumuzun hafif narsistik eğilimler gösterdiğimizi öğrenmeye başlıyorlar. Ancak yirmi kişiden biri yazarın Aşırı Narsisizm dediği kategoriye giriyor ki bu kişiler sadece kendilerini değil arkadaşları, ailesi ve iş arkadaşları da dâhil olmak üzere çevrelerindeki herkese zarar veren yıkıcı davranışlar sergiliyorlar.

    Kişilik bozuklukları ve aşırı narsistleri tedavi etme konusunda otuz yılı aşan deneyime sahip Dr. Joseph Burgo, bu kitabında narsistik kişilikleri tespit etmenize, anlamanıza ve yönetmenize yardımcı olacak bir kılavuz sunuyor. Ünlülerin biyografilerinin de yer aldığı Tanıdığınız Narsist, kendinizi bir aşırı narsistin yörüngesinde bulduğunuzda düşmanca durumları etkisiz hâle getirmek ve özsaygınıza yönelen saldırılardan kendinizi korumak için kullanabileceğiniz kolay anlaşılır araçlar ve çözümler içeriyor.

    Narsisizmin ilişkilerinizi bozmasına izin vermeyin. Tanıdığınız narsisti anlamak, onunla birlikte çalışmak ve yaşamak için ihtiyacınız olan bu araçları kullanın.

Tanıdığınız Narsist Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.