sadsad x
asdasd

Tabur Komutanım Bana Dedi Ki!

Melce Yayınları
6,94 TL
5,41 TL
%22 indirim
Tabur Komutanım Bana Dedi Ki! Hakkında Bilgiler
Türü: Anı- Mektup - Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786058586345
Boyut: 12 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ali Gül
Ali Gül
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tabur Komutanım Bana Dedi Ki! Kısa Özet

  Her birimizin kendine özel askerlik anıları vardır. Vatani görevini tamamlayıp da sivil hayatımıza dönüş yaptığımızda yaşadığımız bu anıları arkadaşlarımıza, yakınlarımıza anlata anlata bitiremeyiz. Askerlik süreci hayatımızda çok özel bir yer kaplar. Yazar yaşadığı birbirinden ilginç olayları bu kitapta bir araya topladı.

  "Travers uygulaması başladı. Tim liderimiz Trabzonlu Cemil. Karanlıkta elimizden geldiğince hızlı hareket ediyoruz. Bu arada birbirimizi kaybettik. Uzaktan arkadaşların sesi geliyor. Aliiiiiii, Bekiiiiiiir Biz de karşılık veriyoruz Cemiiiiil, Muhammeeeeeet, Cafeeeeer Orhan Binbaşı bağırıyor Kim o şaşkın tiiiiiim??"

  Sesimiz bıçak gibi kesildi. Deli koyun gibi kör karanlıkta birbirimizi ararken tim liderimiz Cemil’in elindeki feneri yakmak bir türlü aklına gelmiyor. Orhan Binbaşının ünlü tenor Pavarotti’yi kıskandıracak sesi devreye girmese biz daha çooook birbirimizi arardık.

  - Tim komutanınız feneri yakıp yakıp söndürsün şaşkınlar timiiiii.

  Tim komutanımız Trabzonlu Cemil feneri yakıp söndürünce birbirimize uzun yıllar hasret kalmış sevgililer gibi kavuştuk."

Tabur Komutanım Bana Dedi Ki! Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.