sadsad x
asdasd

Sylvanian Families Sebze Bahçesi Seti

Sylvanian
164,90 TL
131,92 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
32,98 TL
Sylvanian Families Sebze Bahçesi Seti Hakkında Bilgiler
Türü: Kız Oyun Setleri
ISBN: 5054131050262
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sylvanian Families Sebze Bahçesi Seti Ürün Açıklaması

  "

  Sylvanian Families üyeleri modaya ayak uydurdu ve artık onlar da organik tarımla uğraşıyorlar!

  Çevrede zararlı ve hormonlu birçok yiyecek varken, dalından koparıp taze bir şekilde yemek kimin hoşuna gitmez ki? Sylvanian kasabasının üyeleri de böyle düşündü ve kendilerine bir sebze bahçesi oluşturdular.

  Bahçeyi hazırla, tohumları serp, sulamalarını yap ve lezzetli sebzeler için uygun koşulları sağla! Sulamanı kolaylaştıracak bir bahçe hortumu ve sebzelerini toplarken kullanacağın sepet ise en büyük yardımcın olacak!

  Çocuğunuzun en sevdiği Sylvanian Families karakterlerine hayal gücüyle yiyecekler yetiştirmesine ve düzenlemesine olanak sağlayan Sylvanian Families Sebze Bahçesi Seti, saatlerce sürecek yaratıcı oyun süresi sağlar. Çocukların sosyalleşmelerini ve oyun kurma becerilerini destekler.

  Setin içerisinde; sebze yetiştirme alanı, 2 katlı saksılık, 2 adet saksı, balkabağı, lahana, karnabahar, mısır, turp, havuç, 1 adet tırmık, sebze sepeti, çeşme ve bahçe hortumu bulunmaktadır.

  Gerçekçi aksesuarlar ve mobilyalarla daha da güzelleşen Sylvanian Families ürünleri, en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlanmıştır. Sylvanian Families koleksiyonunu oluşturan parçalar ayrı satılır. Set içerisine figür dahil değildir. Ürün diğer Sylvanian Families ürünleri ile birleştirilebilir.

  Kutu Ölçüsü: 11,2 x 11 x 6,8 cm.

  "

Sylvanian Families Sebze Bahçesi Seti Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.