sadsad x
asdasd

Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin)

Altın Nokta Basım Yayın - Kaynak Kitaplar
21,00 TL
18,27 TL
%13 indirim
Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin) Hakkında Bilgiler
Türü: Zeka Gelişimi Kitapları
Sayfa Sayısı: 88
ISBN: 9786055255657
Boyut: 19.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
İrfan Özkaya
İrfan Özkaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin) Kısa Özet

  Bilsem Sınavlarına - TÜBİTAK Sınavlarına, Matematik Olimpiyatlarına, Matematik Yarışmalarına, Özel Okul Sınavlarına, Bursluluk Sınavlarına Hazırlık ve Okula Yardımcı olmak için hazırlanmıştır.

  Kitabımız, Tamamı Çözümlü Dikkat Geliştirme, IQ, Şekil Yeteneği, Sayısal Yetenek, Çoklu Yetenek, Matematik, Türkçe, Sözel Mantık ve Zeka Problemleri içermektedir.

  Sevgili çocuklar, değerli öğretmenler ve veliler;

  Birey, toplum, bilim ve teknoloji için vazgeçilmez bir değerdir. Elinizdeki kitap bilim dünyasına adım atmak isteyen parlak zekalı öğrencilerimiz için hazırlanmış olup öğrencilerimize doğru ve mantıklı düşünmeyi, problem çözme becerilerini ve farklı bakış açıları kazandırmayı hedeflemektedir.

  Ulusal çapta yapılan Bilsem sınavlarına ve hemen hemen her ilde ulusal çapta yapılan matematik yarışmalarına hazırlanırken bu denemelerle kendinizi test edebilirsiniz. Bu kitaplarımızda öğrencilerimizin kazanımlarını ölçmek amaç edinilmiştir. Kısacası kitaplarımız her yaştan öğrencinin eğitimine ciddi katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Bizlere düşen öğrencilerimizin bilime ilgisini arttırmak ve geleceğin bilim insanlarını ülkemize kazandırma da katkıda bulunmaktır.

Süper Zeka Deneme 3 (3. Sınıflar İçin) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.