Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Süper Defter 1 - Süper Gözlerim Olsa Allah'ı Görebilir Miyim?

20,00 TL
13,40 TL

Süper Defter, son derece zeki, kafası zehir gibi çalışan ve tabii ki etrafındaki her şeyi yaşının verdiği masumiyetle anlamaya, yorumlamaya çalışan 8 yaşında bir çocuğun, kendi deyimiyle "süper çocuk"un defteri. Kafasına takılan sorulara cevaplar bulurken, hem çok komik hem de hayat boyu unutamayacağı hatıralarını da süper defterine yazıyor ve yine kendi çizimleriyle anlattıklarını resimlendiriyor.

Her ne kadar Süper Defter serisi bir kitap gibi görünse de Süper Çocuk`un deyimiyle o bu defterleri Zeynep Sevde Paksu`ya yazdırıp Irma Zmiric`e çizdirdi.

Süper Çocuk`un "Parmağımın kesiğini ben görmeden kim dikti?", "Kurbağa mı daha güzel ben mi?" "Babaannem ellerini yukarı kaldırınca uzaylılar mı konuşuyor?" gibi soruları aslında onun manevi dünyayı tanımasının yolunu açıyor. Allah, dua, melekler gibi konuları Süper
Çocuk`un neşeli, haylaz, zeki ve bir o kadar da masum gözlerinden okumak çok eğlenceli olacak. Sözün devamını Süper Çocuk`a bırakıyoruz:

"Kimse bulamasın diye epey saklamıştım ama demek ki eline geçti. Tamam, izin veriyorum, azıcık okuyabilirsin günlüğümü. Süper Çocuk olduğumu senin öğrenmende bir sakınca yok bence. Zaten Süper Defter`i okudukça gözlerinde oluşacak şaşkınlığı görmek için
sabırsızlanıyorum."