sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
BU YAZARIN ESERLERİ
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


1 2
Toplam 141 ürün görüntüleniyor.
1 2

Stephen King Kitapları Tavsiyeleri 

Stephen King, yazmaya başladığı günden bugüne kadar 60’dan fazla kitabının yayınlandığı sadece bir ülke özelinde değil Dünya çapında ün kazanmış, ilgi gören bir yazarımızdır. Korku edebiyatı üzerine yazdığı cinayet romanları ile ünlüdür. Stephen King kitapları arasında yıldızının parlamasına sebep olan eseri 1982 yılı itibari ile yazmaya başlayıp 2005 yılı itibari ile son verdiği Dark Tower serisidir.

 Stephen King kitapları sadece fazla okunan kitaplar arasında yer almamaktadır. Bugüne kadar yazdığı kitapların en fazla filme ya da diziye uyarlandığı yazarımızdır dersek yanılmış olmayız. Kitaplarının tamamı hakkında bilgi vermemiz imkânsız olsa da sitemiz üzerinden dilediğiniz kitabını üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. Bizler de yazarımızın sayısız eseri arasından birkaç tanesini bilgilendirmek amacı ile sizlerle paylaşmış olacağız.

 Stephen King’in Günümüzde Yayınlanan Kitapları

 Stephen King kitapları için tamamını sizlerle paylaşamayacağımızı aktarmıştık. Çünkü yazarımız ilk eserlerini 1970’li yıllarda çıkarmaya başladı ve günümüze kadar yazdığı 60’ı aşkın romanın dışında sayısı belirli olmayan birçok hikâye kitabı da bulunmaktadır. Bu nedenle bizler sizler için birkaç tanesini hazırlamış bulunmaktayız.

 Falcı kitabında Mükemmel bir aileye, işe ve sorunsuz bir yaşamı olan bir avukatı konu alan yazarımız, avukatın tek sorunun fazla kiloları olduğundan bahsetmiştir. Bir gün yaptığı trafik kazası sonucunda bir çingeneye çarpan avukat mahkemede aklanmış fakat ölen kadının babası avukatın peşini bırakmaz. Bir gün gelip avukatın yüzüne dokunur ve tek bir kelime söyler “İncel.”  Bu kelimenin ardından her gün 1 kilo veren bu avukatın ölüm ve yaşam arasındaki hikâyesinden bahsetmiştir.

  • Kim Bulduysa Onundur kitabı ise kafalarımızı karıştıran, bizi okurken soluk soluğa bırakan kitaplarından birisidir. Tıpkı Sadist ve Medyum kitaplarında olduğu gibi bu kitabında da çılgınlığın baştan sona hikayeyi terk etmediğini söyleyebiliriz.
Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.