sadsad x
asdasd
60,00 TL
40,20 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
19,80 TL
Spider-Men Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786059469371
Kapak: Ciltsiz
Brian Michael Bendis
Brian Michael Bendis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Spider-Men Kısa Özet

  Süperstar yazar Brian Michael Bendis, iki dünyanın Duvar Sürüngenlerini sonunda bir araya getiriyor!Mysterio’nun çokluevren çapındaki entrikaları yüzünden Marvel Evreni’nin dost canlısı komşusu Peter Parker, Ultimate Comics’teki mahallenin yeni çocuğu Miles Morales’le asla olamayacağı söylenen çok önemli bir macerada buluşuyor. Yeni Nihai Örümcek Adam’ın, öldüğünü sandığı idolünün yetişkin ve Hayret Verici halinden güç ve sorumluk hakkında çok şey öğrenmesi gerekiyor. Peki ama en başta tanıdık gelen ama aslında bambaşka olan -kendisinin genç yaşta öldüğü ama dostlarının, düşmanlarının ve sevdiklerinin hayatta olduğu- bu dünyada yetişkin Peter Parker’ı ne gibi dersler bekliyor?

  "Yıllardır beklenen kalitede ve önemli birÖrümcek Adam hikayesi, Peter Parker ve alternatif evrendeki fazlasıyla sevilen meslektaşını bazı okurların asla tahmin edemeyeceği bir şekilde bir araya getiriyor. İyi ayarlanmış hızı ve geçişleri sayesinde , bütün Örümcek Adam hayranların bayılacağı mükemmel bir hikaye."

  -James Hunt

  Bu ciltte Brian Michael Bendis tarafından yazılıp Sara Pichelli tarafından çizilen Spider-Men #1-5 sayıları bir araya getirilmiştir.

Spider-Men Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.