sadsad x
asdasd
46,00 TL
29,90 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
16,10 TL
Son Ayin Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 544
ISBN: 9789750725715
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
Jasper Kent
Jasper Kent
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Son Ayin Kısa Özet

  Rusya, 1917.

  Bütün vampirlerin kralı Zimeyeviç ölmüştür. Tarih - Avrupa’da Drakula adıyla tanınan büyük vampirin, 1893’te Eflak dağlarındaki kendi kalesinin surları altında öldüğünü kaydeder. Rusya’da Romanov Hanedanı’nın çarları iki yüzyıldır kanlarını zehirleyen lanetten kurtulmuşlardır artık.

  Ne var ki, yirmi yıl sonra Çar 2. Nikolay yeni bir tehditle, kendi halkının tehdidiyle karşı karşıya kalır. Savaş, Rusya’yı dize getirmiştir ve halk değişime açtır. Devrim yaklaşmaktadır. Kendisi de Romanov kanı taşıyan Mihail Konstantinoviç Danilov, yeni bir rejimin gelmesine olumlu bakar. Danilov da ataları gibi bir zamanlar Romanovları, Zimeyeviç tehdidinden kurtarmak için savaşmıştır savaşmış ve kazanmıştır. Oysa şimdi boyun eğmez bir diktatörün hükmettiği bir Rusya için hiçbir gelecek umudu olmadığını görmektedir.

  Onun bu mücadelesine yüz yıldan da önce doğmuş bir yaratık olan Dimitriy Alekseyeviç de katılır. Dimitriy Alekseyeviç Danilov varoluşunun yarıdan fazlasını bir vampir olarak geçirmiştir, yine de hala çok insancıl bir isteği, ülkesinin özgür olması özlemi vardır. Ancak, Romanov kanını zehirleyen lanetin üstü o kadar kolay örtülemez ve Mihail çok geçmeden on dokuzuncu yüzyılda kökünün kurutulduğu sanılan bir tehlikenin, yirminci yüzyılda yeniden canlanmasına kendisinin aracı olabileceğini keşfeder.

 • 2. Hamur

Son Ayin Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.