sadsad x
asdasd
41,67 TL
35,00 TL
%16 indirim
Kazancınız
:
6,67 TL
Siyaset Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 616
ISBN: 9789752500150
Kapak: Ciltsiz
Andrew Heywood
Andrew Heywood
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Siyaset Kısa Özet

  Andrew Heywood’un Siyaset kitabının güncellenmiş ve genişletilmiş 4. Edisyonunu Adres Yayınları olarak Türkçeye kazandırdık.

  Kitabın 3. Edisyonunun görmüş olduğu ilgi ve alaka bizi bu projeye yöneltti. Yeni edisyon, siyasetin değişen yönlerini dikkate alarak yeniden yapılandırılmıştır.

  Bu yöndeki en önemli tematik değişikliklerden biri, son zamanlarda siyasetle uluslararası ilişkiler arasındaki bölünmenin azalmış olmasıdır. Bu yakınlaşmanın ana nedenleri olan küresel ekonomik kriz ve Arap Baharı gibi güncel gelişmeler, kitapta yerini almıştır.

  İkinci olarak sivil toplumun siyaset üzerindeki gücü son yıllarda artmışken devletler, bölgesel ve küresel anlaşmalarla eski itibarlarına ve güçlerine yeniden kavuşmaya başlamışlardır.

  Son olarak ulus-ötesi şirketlerin siyaset üzerindeki etkileri de eskiye nazaran artma eğilimindedir.

  Bu perspektifler doğrultusunda kitaba yeni bölümler ilave edilmiş; konuların sıralanışında değişiklikler yapılmış ve yeni sorunlar tartışmalara dâhil edilmiştir.

  Dünyanın dört bir tarafında derslerde okutulan öğrenci dostu bu kitap, 4. Edisyonuyla siyasete dair kapsamlı ve güncel bir tanıtım sunar.

  Siyaset kitabını bu yeni yüzüyle saygıdeğer hocalarımızın takdirlerine sunuyoruz.

Siyaset Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.