sadsad x
asdasd

Sırların Koruyucuları

Librum Kitap
27,78
20,56
%26 indirim
Sırların Koruyucuları Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786052305386
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Ahu Pelin Arabacı
Ahu Pelin Arabacı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Sırların Koruyucuları Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sırların Koruyucuları Kısa Özet

  Antik Mısır’dan Türkiye’ye uzanan, zamansızlığın sonsuz basamaklarında ilerleyen mistik bir yolculuk Sırların Koruyucuları.

  Defne ve Aziz, Antik Mısır’da Luliah ve Eliyah, kadim bilgeliklerini, yaşadıkları yüzyılda yeniden keşfe çabalarken yolları Türkiye’de kesişiyor. Mucizevi aşkın rehberliğinde, Mısır’a, piramitlere, papirüslerin efsununa kapıldığımız, ruhsal deneyimin anahtarlarını keşfettiğimiz bu spritüel romanla kendi içşel yolculuğumuz beliriyor önümüzde.

  Ahu Pelin Arabacı, bilgeliğin ve sırların anahtarı Ankh’ı kullanarak, akıcı bir üslup ve ilgi çekici, gizemli bir hikâyeyle, mistik yolculuğa daha önce hiç çıkmamış olanların bile anlayacağı bir dille, açıklayıcı, fakat yormayan bilgilerle bizi zenginleştirerek bir kapı açıyor.

  Yazar, Protohistorya ve Önasya Arkeolojisinden ‘protocu’ arkeolog olması yanı sıra, şifa seansları, seminerler ve eğitimler düzenleyen bir spiritüel rehber. Danışmanlık ve yaşam koçluğu yaparak hayatını insanların tekâmül yolculuğuna adamış bir dünya yolcusu.

  Eserlerini büyük bir merakla bekleyeceğimiz yeni bir yazarın kapısından girip anahtarınızı açacağınız o gün geldi. Anahtar Sensin, ruhunun şifasına uzan…

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.