Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Şirketler Muhasebesi

75,00 TL
60,00 TL

Vasfi Haftacı, 27 Ocak 1958`de dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini İzmit`te, yüksek öğrenimini 1979`da İstanbul İTİA`da tamamladı. Yüksek öğreniminin yanı sıra İzmit`te büyük bir şirkette muhasebeci olarak çalıştı. 1979`da Trabzon İTİA Muhasebe Kürsüsü`ne asistan adayı olarak atandı.

1980`de başladığı doktora çalışmalarını 1985`te "Maloluş Muhasebesinden Yararlanarak Üretkenliği Ölçme ve Denetleme" konulu doktora tezinin kabulü ile tamamlayıp Karadeniz Üniversitesi`nde "İşletme Doktoru" unvanını aldı. Karadeniz Teknik Üniversitesi`nde 1987`de Yardımcı Doçent, 1989`da Doçent, Kocaeli Üniversitesi`nde 1994`de Profesör oldu.

1999-2011 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü olarak görev yaptı. Halen Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Muhasebe Finansman Ana Bilim Dalı`ndan öğretim üyesi olarak çalışmakta, söz konusu Fakülte`de ve Sosyal Bilimler Enstitüsü`nde muhasebe bilim dalı ile ilgili lisans, lisansüstü ve doktora dersleri vermekte, 1996`dan bu yana AÖF Kocaeli İl Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.