sadsad x
asdasd

Şipşak Hikayeler 1 / Hayal Kurmak Yasak mı?

Tudem Yayınları
13,00
9,49
%27 indirim
Şipşak Hikayeler 1 / Hayal Kurmak Yasak mı? Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9789944699488
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Bernard Friot
Bernard Friot
Devamı
Kampanya

Şipşak Hikayeler 1 / Hayal Kurmak Yasak mı? Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şipşak Hikayeler 1 / Hayal Kurmak Yasak mı? Kısa Özet

  "Hey baksana, yaklaş, sana bir şey diyeceğim!"

  "Ah neler söyleyeceğini biliyorum, yine şu insanı ayakta uyutan hikayelerinden birini anlatacaksın! Seni bilmez miyim ben? Laf kalabalığında üstüne yok!

  Son sözün sana ait olacağını sanıyorsan, yanılıyorsun! Daha neler.. Şimdi de surat asıyor! Gel biraz benim şipşak  hikayelerimden dinle de eğlenmek, gülmek, şaşırmak neymiş bir gör. Hadi ama.. Al beni kollarına. Beni derken bu şahane kitapları kastediyorum aman yanlış anlaşılma olmasın!"

  Benim hikayelere karnım tok deme sakın! Emin ol , böylesini okumadın Kimisi uzun, kimisi kısa bazısı hayatla, bazısı aşkla ama en çok ta çocuklarla ilgili. Hikayelerde kendini bulman an meselesi..

  Anlatım dili sözcük seçimleri, olay örgütlerinin gündelik hayatla ilişkisi kahramanları ve mizahi ögeleri bakımında zihin açıcı, eğlenceli ve sıradışı bir okuma deneyimi sunan Şipşak Hikayeler her yaştan okurun yaratıcılığını ve hayal gücünü harekete geçirecek bir etkiye sahip.

  Unutmadan şipşak hikayeleri okurken ve dinlerken hayal kurmak serbest. Kim bilir belki sen de bir şipşak hikayesi yazarsın belli mi olur?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.