sadsad x
asdasd

Sınav Kazandıran Muhteşem Üçlü (3 Kitap Set)

Kashna Kitap Ağacı
27,78
20,84
%25 indirim
Sınav Kazandıran Muhteşem Üçlü (3 Kitap Set) Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 928
ISBN: 9789756197608
Boyut: 10.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Erdal Demirkıran
Erdal Demirkıran
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Sınav Kazandıran Muhteşem Üçlü (3 Kitap Set) Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sınav Kazandıran Muhteşem Üçlü (3 Kitap Set) Kısa Özet

  Kashna Kitap Ağacı’ndan yeni bir ürün: Sınav Kazandıran Muhteşem Üçlü

  Erdal Demirkıran’ın Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım, Yerim Seni ÖSS ve Sadece Aptallar 8 Saat Uyur isimli üç kitabından oluşan bu muhteşem set;  YGS, LYS, TEOG, KPSS ya da adı ne olursa olsun insanları etkili hem de dershanesiz bir şekilde gireceği sınava hazırlamayı hatta bu sınavlarda derece yaptırmayı amaçlamaktadır.

  Setin içinde yer alan üç kitaptan birincisi olan Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım isimli eserle okuyucusuna; hedef belirleme, motivasyon ve özgelecek oluşturma gibi yöntemlerle hedefini tekrar gözden geçirip çıtasını yükseltmesini sağlamaktadır.

  Sette yer alan Yerim Seni ÖSS isimli kitapla da etkili ve pratik ders çalışma teknikleri, sınava hazırlanma, sınav korkusu ve soru kaydırma gibi problemleri nasıl çözümleyebileceğini yine öğrencinin anlayabileceği dilden oldukça keyifli bir biçimde anlatmaktadır. Hatta beyin için başka hiçbir kitapta olmayan hafıza arttırıcı gıdalarla ilgili bilgileri de kişiye sunması, bu seti sınavla ilgili vazgeçilmez ve tek bir kitap setine dönüştürmektedir.

  Sette yer alan ve dünyada az uyumayı öğreten ilk ve tek kitap olan Sadece Aptallar 8 Saat Uyur isimli üçüncü eserle kişinin bu yüksek hedefe ulaşma yolunda ihtiyacı olan ekstra çalışma zamanını sağlıklı bir şekilde nasıl sağlayacağını öğretmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.