sadsad x
asdasd
23,15 TL
16,67 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
6,48 TL
Şikayet Yönetimi Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Kitapları
Sayfa Sayısı: 244
ISBN: 9786054584635
Kapak: Ciltsiz
Gülfidan Barış
Gülfidan Barış
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şikayet Yönetimi Rehberi Kısa Özet

  Stratejik pazarlama yönetimi ve tüketici davranışı alanlarında çalışan akademisyen Gülfidan Barış, Şikayet Yönetimi Rehberi’nde işletmelerinde şikayet yönetimi sürecini kurmak ve geliştirmek isteyenlere kılavuzluk edecek bir kaynak sunuyor.

  Elinizdeki kitabın özgün yanı, işletmelerin gündelik hayatta karşılabileceği gerçek sorunları incelemesi ve bu konuda yapılacakları *stratejiden operasyona kadar* olan süreçte adım adım ele alması. Bu anlamda, kitapta yer alan değerlendirme formları, gerçek yaşam örnekleri, gazete haberleri ve iletişim mektubu örnekleri, kitabı okuyan yöneticilere şikayet yönetimi konusunda durdukları yeri görme fırsatı da sunuyor.

  Öte yandan şikayet yönetimi sadece sorunlu ürün ve hizmetle ilgili değildir, potansiyeli adeta sınırsızdır. Bu süreçten yeni ürünler çıkarılabilir, diğer ürün hatlarıyla ilişkilendirilip yenilikler, iyileştirmeler yapılabilir. Yani her şikayet, moral bozucu bir yorum değil, daha iyiye giden yolda birer işaret olabilir. Şikayet Yönetimi Rehberi’ne başvurarak bu işaretleri görebilecek, iş verimini artırmada sağlam adımlar atacaksınız.

   

   

Şikayet Yönetimi Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.