sadsad x
asdasd
9,26
7,22
%22 indirim
Sihirli Kardelenler Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 120
ISBN: 9786055003081
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Serhat Taşpınar
Serhat Taşpınar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Sihirli Kardelenler Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sihirli Kardelenler Kısa Özet

  Sihirli Kardelenler, hafızamda hapsedilmiş yüzlerce eşsiz hayat hikâyesinden yol bulup gün ışığına çıkan bir selamlaşmadır. Unuttuklarımızı, kaybettiklerimizi hatırlamak, güzel duygularla yâd etmektir. İster başımızla hafif bir selam verelim ister göz kapaklarımızı usulca kapatıp açarak kalpten kalbe yolculuk yapalım, insana ait güzelliklere duyulan sonsuz saygıdır.

  Sihirli Kardelenler, hayatıma bir noktadan dokunup çiçekler açtıran insanlara vefa borcudur. Teşekkür etmek karşımızdaki insanı onaylamaktır. Davranışının ve yaptığın iyiliğin anlamını biliyor ve bunun için sana minnet duygularımı teşekkür ederek ifade ediyorum demektir. Bu nedenle, duygu dünyasını bir karneyle süsleyen Yüksel’e, Çanakkale’de bir asker heykeliyle vedalaşan Ordulu Fikriye Teyze’ye, sırtındaki paltosunu öğrencisine veren öğretmene, insanları, çevreyi, hayvanları sevmenin en büyük erdem olduğunu anlatan kahramanlarıma, en değerli yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu anlatan Aziz’e, güzel davranışlar edinmeme yardım eden, hayata sevgiyle bakmamı sağlayan öykülerimin kahramanlarına gönülden teşekkür ediyorum.

  İnsanın iç dünyasında yarattığı adalet anlayışı ve hak kavramı, bütün hukuk sistemlerinin üstündedir. İnsanlar arasındaki ilişkileri kuvvetlendirmenin, güzel-leştirmenin, insanların birbirine güven duymasını sağlamanın, kötü düşüncelerden uzaklaştırmanın en kolay yolu, insanı sevmektir. Sevgi; huzur içinde bir arada yaşamanın en kolay ve en güvenilir yoludur. Birlikte yaşamak; dil, din, ırk, inanç, düşünce, yaşam biçimi gibi farklılıklarımıza saygı göstermektir.
  Küçük dokunuşlarla hayatı yaşanabilir hale getiren, dünyayı güzelleştiren insanlara sonsuz teşekkürler.

  Dokunuşlarıyla *Sihirli Kardelenler* güzelleştiren, Sayın Ayşe Özeren’e, Ayşegül Taşpınar’a, Neşe Seray Kurt’a sonsuz teşekkürler.

  Serhat Taşpınar

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.