Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Sherlock Holmes ve Şairin Ayak İzleri

36,00 TL
21,60 TL

Sherlock Holmes ve Ölülerin Bilgeliği`nin ardından Rodolfo Martínez, Conan Doyle ve Lovecraft`ın kurgularını şaşırtıcı bir gerçekçilikle birleştirmeye devam ediyor.

Ünlü İngiliz dedektif Sherlock Holmes bu kez İspanya İç Savaşı`nın ortasında!

Hayatı cehenneme çevirebilecek bir kitap: Necronomicon. Sherlock Holmes ve ekibi bu önemli kitabı düşmanlarından önce ele geçirmek zorundadır. Aksi takdirde zaten savaş alanına dönmüş olan dünyadan insanlığın izleri tamamen silinecektir…

H. P. Lovecraft, Robert Capa, Clark Kent, Jorge Luis Borges gibi isimlerin de Holmes`a eşlik ettiği sıradışı maceralarla dolu bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.

"Rodolfo Martínez bir kez daha başarmış: Daha yaşlı, daha samimi bir Sherlock Holmes İspanya İç Savaşı`nın ortasında en eski tanrıları günümüz tanrıları ile iç içe sokan bir olayı çözmeye uğraşıyor."

- Rafael Marín, Elemental, querido Chaplin

"Conan Doyle aramızdan ayrılmış olsa da Sherlock Holmes yaşamaya devam ediyor..."

- Elia Barceló

Rodolfo Martínez, 1965 yılında İspanya`da doğdu. Türleri karıştırmayı sevmesi, ilk göze çarpan alamet-i farikası. Birçok kez roman, kısa roman ve öykü dallarında Ignotus Ödülü kazandı, anlatıları İspanya`da yayımlanan hemen hemen tüm fantastik edebiyat dergilerinde yer aldı.