sadsad x
asdasd

Sherlock Holmes - Tanrının Nefesi

Martı Yayınları

Guy Adams

16,00 TL
9,60 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
6,40 TL
Sherlock Holmes - Tanrının Nefesi Hakkında Bilgiler
Türü: Polisiye Romanlar
Sayfa Sayısı: 272
ISBN: 9786051864440
Kapak: Ciltsiz
Guy Adams
Guy Adams
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sherlock Holmes - Tanrının Nefesi Kısa Özet

  *Bugünün bilimi dünün büyüsüdür. Gelecekte, bugün imkânsız olan şeylerin olağan hale gelmeyeceğini kim söyleyebilir ki?*

  On dokuzuncu yüzyıl bitmek üzeredir, yerine değişim yüzyılı olan yirminci yüzyıl gelecek ve geçmişin batıl inançlarını temizleyecektir.
   

  Gel gelelim, bunun olmaması için ellerinden geleni yapanlar vardır. Londra’da bir ceset ezilerek öldürülmüş şekilde bulunur. Yakınında hiç ayak izi yoktur. Adam sanki hava tarafından öldürülmüş gibidir. Bu, Londra’nın en ünlü büyücülerinin öldürüldüğü bir dizi cinayetin ilkidir. Sherlock Holmes ve Doktor Watson bu vaka üzerinde çalışırken İskoçya’ya seyahat ederler ve onlara yardımcı olabilecek tek insan olduğu söylenen Aleister Crowley’le buluşurlar. 

  Karanlık güçler etraflarını sararken Holmes’un mantıklı inançları sorgulanmaya başlar. İnanılmaz ve kutsal olmayan güçler peşlerindedir ve araştırmaları sırasında gelişmiş bir grup büyücüyü de yanlarına almışlardır.
   
  Peki tüm bunlar yeterli olacak mıdır? Zira yüzyıl biterken Londra herkesi yutacak kadar geniş bir cehennemin içine düşmeye hazırdır.


  *Sherlock Holmes hayranlarının keyifle ve  nefeslerini tutarak okuyacakları, Guy Adams’ın kaleminde hayat bulan yepyeni bir macera.*

  Goodreads

    *Ünlü dedektif bu kez doğaüstü güçlere ve batıl inançlara savaş açmak için geri döndü.*

  Publishers Weekly

  *Özgün ve alabildiğine gizemli Sherlock Holmes hikâyeleri serisine bir yenisi daha ekleniyor.*

  Scuttlebutt Magazine

Sherlock Holmes - Tanrının Nefesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.