sadsad x
asdasd
18,52 TL
12,78 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
5,74 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Şeytan ve Şair Hakkında Bilgiler
Türü: Amerikan Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 600
ISBN: 9789759996185
Kapak: Ciltsiz
John Underwood
John Underwood
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şeytan ve Şair Kısa Özet

  Onlar Gelmiş Geçmiş En İyi Bilinen Bilinmeyenlerdir...
  Şeytan ve Şair
  *Kadim dost, İsa aşkına,
  Dağıtma bu mezarın tozunu.
  Bu mezar taşını koruyanı Tanrı korusun,
  Ve kemiklerimi yerinden oynatana lanet olsun.*
  Bu dörtlük, masum bir mezar kitabesinden çok daha fazlasını anlatıyor olabilir mi? İnsanlığın en önemli isimlerinden biri olan eşsiz şair ve oyun yazarı Shakespeare, gerçekten bir dâhi mi, yoksa bir sahtekâr mıydı?
  Geçmişten günümüze kadar süren, dört yüzyıllık bir sırrın peşine düşen ünlü Profesör Desmond Lewis, California’da vereceği bir konferansla tüm dünyayı yerinden oynatacak gerçeği açıklamak üzeredir. Yola çıkmadan önce eski dostu, gazeteci Jake Fleming’le iletişime geçer. Yayımlanacak olan kitabı ile ilgili fikrini almak istiyor ve yalnızca ona güvenebileceğini söylüyordur. Ancak profesör California’ya varmadan kitabıyla birlikte esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolur. Ondan geriye kalanlar, Golden Gate Köprüsü’ne terk edilmiş kiralık bir limuzin, içi kıyafet dolu bir bavul ve üzerinde adının bulunduğu belgelerden ibarettir. Polisler durumu tek bir kelimeyle açıklamaktadır: İntihar...
  Dostunun intihar etmiş olabileceğine inanmayan Jake ise profesörün başına gerçekte ne geldiğini ve kayıp kitabın neyle alakalı olduğunu bulmaya kararlıdır. Ancak bu sandığı kadar kolay olmayacaktır. Anlamsız şifrelerden oluşan bir listeyle çıktığı bu yolculuğun, kendi hayatıyla birlikte sevdiklerininkini de tehlikeye attığını fark ettiğinde, çoktan ’kaplanın yuvası’na girmiş olacaktır.
  John Underwood’un usta kaleminden çıkan Şeytan ve Şair, gerçek belgelere dayandırılmış, ezber bozan bir roman.

Şeytan ve Şair Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.