sadsad x
asdasd

Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu

Redhouse Yayınları

Tod Ashley

8,80 TL
7,04 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
1,76 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786054119110
Kapak: Ciltsiz
Tod Ashley
Tod Ashley
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu Kısa Özet

  Seyahat Arkadaşı’nı, yurtdışına giden kişilerin seyahatlerini kolaylaştırmak ve dil konusunda karşılaşabilecekleri sorunları ortadan kaldırmak için hazırladık. Bu konuşma kılavuzunu düzenlerken, çok az İngilizce bilen veya hiç İngilizce bilmeyen kişilerin İngilizce konuşan insanlarla temel düzeyde iletişim kurabilmesini amaçladık. Özellikle ABD, Birleşik Krallık ve Avustralya'ya yapacağınız seyahatlerinizde size yardımcı olacağını düşündüğümüz kılavuzumuz, bu ülkeler dışında da dünyanın herhangi bir yerine giden ve İngilizce iletişim kurmak isteyen her turiste hitap ediyor.

  Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Aynı zamanda her bölümde yer alan onlarca konuşma balonunun içinde, size sorulabilecek olası soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

  Yurtdışına yapacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz çeşitli durumlarda size yararı olabilecek örnek cümleler ve küçük ipuçları verdik. Örneğin araba kiralama, bahşiş verme ve dükkânların çalışma saatleri gibi konularla ilgili çeşitli açıklamaları konuşma kılavuzumuzda bulabileceksiniz.
  Umarız Seyahat Arkadaşı, iletişim konusunda karşılaşabileceğiniz sorunları en aza indirerek, yurtdışına yapacağınız seyahatleri daha kolay bir hale getirir.

  İyi tatiller!

Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.