sadsad x
asdasd
22,22
17,78
%20 indirim
Sevgili Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786059804035
Boyut: 14 x 0
Kapak: Ciltsiz
Çiğdem Bayraktar Ör
Çiğdem Bayraktar Ör
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Sevgili Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sevgili Kısa Özet

  *Sevgili* demek ilahi aşka katılmak demek…

  Çiğdem Bayraktar Ör, *Sevgili Sen Neredeysen Ben Oradayım* derken işte bu ilahi aşkın gizemini aralıyor. Üstelik; bunu yaparken hayatta hiçbir şeyin tesadüf olmadığını, önümüze çıkan herşeyde döngüsel bir devamlılık olduğunu kanıtlıyor ve içimizden yükselen sevginin gerçek kaynağına ulaşmaya çalışıyor.

  Romanov ailesinin son Çarlarının tarihi kararları sonrası Osmanlı’ya sığınan Yahudiler ile dönemin değerlerini birleştiriyor. Sıcacık akan romanın kahramanı Sema, sahibi olduğu çiçekçi dükkanına ansızın gelen Margaret’in ardından kendine doğru keşfe çıkıyor.

  Kitabın en değerli kısmını ise Sema’nın okudukça paylaştığı, çok büyük ve anlamlı öğretisiyle Sufinin Balığı oluşturuyor. Üç ayrı zaman diliminde devam eden Sevgili’de yolunu kaybeden bir balığın Sufizm penceresinden tasavvufi arayışları ve olaylar üzerinden hatırlatmaları insanın yüreğine işliyor. Kulaktan kulağa, kuşaktan kuşağa aktarılacak meselleri ve öğretisiyle unutulmaz bir roman.

  *Dervişin açlığı boşuna, yoksulun kıtlığı dimağına değildir. Her eşyaya bir kader yüklenmiştir; her gayeye bir itibar…* Sufinin Balığı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.