sadsad x
asdasd
27,00 TL
21,60 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sevgi Allah'ın Bir Lütfudur Hakkında Bilgiler
Türü: İnsan ve Toplum
Sayfa Sayısı: 289
ISBN: 9786056957901
Kapak: Ciltsiz
Mustafa Çavaş
Mustafa Çavaş
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sevgi Allah'ın Bir Lütfudur Kısa Özet

  Sevgi Allah’ın verdiği nimetten bir tanesi… Bedenimiz için yiyip içmeye ne kadar ihtiyaç duyuyorsak ruhumuz içinde o derece sevgiye muhtacız. Sevgisiz hayat kuru bir ağaca benzer.

  İşte gerçek sevgi Allah’dan dır ve Allah (cc) varlığının bir tecellisidir. İnsanı ve bütün varlıkları yaratan Rabbimiz,bizlere bir çok nimetler verdiği gibi Sevgi,Merhamet,Cömertlik gibi bir çok vasıflarıda vermiştir. Eğer insanda sevgi varsa,merhamet varsa Allah (cc) var demektir. Kimilerinin iddaa ettiği gibi insan varlığı rastgele meterialden oluşmuş  olsaydı, insanda sevgi ve merhamet olmazdı. Madem insanda sevgi ve merhamet var, o zaman bizi yaratan bir Allah(cc)  da var demektir. Çünkü insana sevgiyi ve bir çok nimeti veren Allah (cc) dır.

  Bu kitap Allah’ın varlığını, peygamberimiz hz. MuhammedMustafa (s.a.v)’nın hak peygamber olduğunu ve Kur’an-ı Kerim’in Allah’ın son hak kitabı olduğunu ve sevginin Allah’dan olduğunu anlatmaya çalışmaktadır.

  Batı ülkeleri son zamanlarda; sevgi, hoşgörü ve barış dini olan islam’ı terör dini olarak göstermeye çalışıyorlar. Bizde bu Kitabımızda; Hayır! İslam terör dini değildir.’’islam dini birbarış,sevgi ve adalet dinidir!’’ olduğunu anlatmaya, elimizden Geldiği kadar yeryüzünde Müslümanlara karşı yapılan zulmü ve haksızlıkları dile getirmeye çalışacağız.

Sevgi Allah'ın Bir Lütfudur Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.