sadsad x
asdasd
23,15 TL
15,05 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
8,10 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sevdamız Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 278
ISBN: 9786055553616
Kapak: Ciltsiz
Necmi Duygulu
Necmi Duygulu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sevdamız Kısa Özet

    Bizim büyüklerimizden birinin şöyle bir sözü var. Der ki, " Altı yedi yaşına gelen her Japon çocuğunu mutlaka Hiroşima ve Nagazaki'ye getirmelisiniz. Getirip gezdirdikten sonra onları karşınıza alın ve deyin ki;

    "Hey Japon evlatlan. Atalarımızın başına gelen felaketin izlerini gördünüz. Eğer sizler de çalışıp, ilim irfanla teçhiz edilmezseniz, yurdunuzu yükseltmezseniz, bir gün aynı felaketle karşılaşabilirsiniz. Onun için çalışın... çalışın... çalışın ..." Siz Türklerin elinde de Çanakkale var. Sizler de evlatlarınızı buraya getirin ve gezdirin. Ve sonra deyin ki:

    " Ey Türk evladı. Siz doğmadan yıllar evvel, işgalciler güzel vatanınıza saldırdılar Niyetleri sizi ve adınızı dünya üzerinden silmekti. Atamız, Yüce Mustafa Kemal, bu işgalcileri durdurdu. Sonra da geri attı. Bunun için düşünmeden kanlannı akıttılar. Canlarını severek feda ettiler. Bedeller ödediler Siz de, eğer ayni bedelleri ödemek istemiyorsanız çalışacak, didinecek, ülkenizi güçlendirecek ve yükselteceksiniz." Bay Semih, biliniz ki başka hiçbir milletin elinde bir Çanakkale yok ! Kıymetini bilin.

Sevdamız Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.