sadsad x
asdasd
18,00 TL
12,60 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
5,40 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sessiz Çığlıklar Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 80
ISBN: 3990000084963
Kapak: Ciltsiz
Cevahir Alp
Cevahir Alp
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sessiz Çığlıklar Kısa Özet

  Her zamanın bir dili vardır. Toplumda var olan sosyal ve toplumsal olaylar-çelişkiler karekterinizi belirler. Duygularınız,özlemleriniz,tutkularınız ve arayışlarınız bu çelişkiler üzerinde şekillenir.

  Hele çatışma ve çelişkilerin derinliğine yaşandıgı bir coğrafyanın evladıysanız aldığınız her soluk sadece sizi boğar.

  Zamanı zihninde kurguladıgı öykülerle anlatır gibi sevgili Cevahir. Her satırda, kendi jenerasyonunun zihin ve duygu dünyasında yaşadıgı çatışmaların izine rastlamak mümkün..

  *Ey zaman ver bana bilyelerimi* derken, içinde bulundugumuz zamanın kendi kuşağını özelliklede kadını nasıl kuşatıp bogduguna dikkat çekiyor.

  İçindeki sessiz çığlıklar, çelişki ve çatışmalar... gel-gitler... umut, tutku, özlem ve aşk. Kısaca yaşam ve kimlik arayışı... İyi ki varsın sevgili Cevahir... Nice başarılı çalışmalara..
  Tahsin Şehir

  Kanayan, acı çeken toprakların ruhunu kendi imbiğinde arıtarak dizelere döken şiirler. Cevahir ALP, bir kadın, bir çocuk, bir şair, bir düşünür gözüyle dizelere can vermiş.

  Dizelerinin her harfinde acı çeken toprakların çığlıkları var. Bu çığlıklar kimi zaman çok açık, kimi zaman ise bir perdenin arkasında.

  Tilki Kitap olarak iyi bir şiir kitabının ilk baskısını yapma şansını bize verdiği için Cehair ALP’ e şükranlarımı sunarım.

Sessiz Çığlıklar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.