Serebral Palsi - Aile Rehberi

Boyut Yayın Grubu

Muharrem İnan

431,00 TL
366,35 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
64,65 TL
Serebral Palsi - Aile Rehberi Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 108
ISBN: 9789752311725
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 6 adet satılmıştır.
Muharrem İnan
Muharrem İnan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Serebral Palsi - Aile Rehberi Kısa Özet

    Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı (TSÇV) ailelere, Cerebral Palsy engeli bulunan çocuklarının bebeklikten yetişkinliğe adım adım yol gösterecek *Serebral Palsi Aile Rehberi* kitabını hazırladı. TSÇV Akademik Kurul Başkanı Prof. Dr. Muharrem İnan’ın editörlüğünü üstlendiği kitap, alanında uzman 12 ismin katkılarıyla tamamlandı. Cerebral Palsy’li bebeğin doğumundan başlayarak yetişkinliğe kadar olan süreçte ailelere yol göstermek amacıyla hazırlanan *Serebral Palsi Aile Rehberi* Türkiye’de bu alanda ailelere temel kaynak sağlayan ilk kitap olma özelliğini taşıyor.

    Ailelerin bebeklikten yetişkinliğe adım adım izlemesi gereken yolları doğru ve tek bir kaynaktan aktarmak üzere yola çıkılan kitapta; CP tiplerinden, ailelerin karşılaştıkları psikolojik sorunlara kadar birçok sorunun yanıtını sunuldu ve ailelerin gündelik yaşamlarını kolaylaştırmak hedeflendi.

    Ailelere yol gösterecek konuların 9 farklı başlıkta sunulduğu kitapta Riskli Bebek, Serebral Palsi’li Çocuğa Nörolojik Yaklaşım, Serebral Palsi’li Çocuklar ve Eğitimleri, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Yaklaşımları, Ergoterapi, Serebral Palsi’li Çocuklarda Sindirim Sistemi Sorunları ve Beslenme, Serebral Palsi’de Ortopedik Sorunlar, Serebral Palsi ve Beyin Cerrahisi, Serebral Palsi’li Çocuklarda Görülen Ürolojik Sorunlar ve Yönetimi konuları işlendi.

  • 1. Hamur

Serebral Palsi - Aile Rehberi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.