sadsad x
asdasd
29,50 TL
14,75 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
14,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Senin Kitabın Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Felsefe Kitapları
Sayfa Sayısı: 360
ISBN: 9789750722219
Kapak: Ciltsiz
Claire Kendal
Claire Kendal
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Senin Kitabın Kısa Özet

  *Sensin. Elbette sensin. Her zaman sensin.*

  Senin Kitabın, duyguları saplantıya dönüşmüş sapıktan kaçmaya çalışan bir kadının yaşadığı psikolojik gerilimin hikâyesidir. Clarissa, kendisiyle aynı üniversitede görevli Rafe’in sonu gelmeyen tacizleri karşısında giderek daha fazla korkmaya başlar. Adam onu rahat bırakmaz, reddedilmeyi umursamaz. Her zaman orada, Clarissa’nın yakınında bir yerdedir.

  Bir dava jürisine seçilen Clarissa rahat bir nefes alır. Mahkeme salonu güvenilir bir sığınaktır, Rafe’in olmayacağı bir yerdir. Ama katıldığı dava konusunun kaçırma ve taciz olduğu anlaşılınca, Clarissa kendisiyle tanık sandalyesindeki genç kadın arasında paralellik kurmaya başlar.
  Çocukluğundaki bir olayda polisi kendisine inandıramadığı için bu sefer Rafe’in tacizini kanıtlaması gerektiğini düşünür: Clarissa, bir yandan adamın yaptıklarını günlüğüne kaydederken, öte yandan da kanıt toplamaya başlar. İşte o zaman, Rafe’in çevrelerinde ördüğü ürkütücü masalın gizini çözer – ve o masal için Rafe’in tasarladığı *son*un asla hayal edemeyeceği kadar korkunç olduğunu görür.

  *Sen beni arzuluyorsun. Sen beni seviyorsun. Senin bana ihtiyacın var. Sen benim ölümüm olacaksın.*

Senin Kitabın Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.