sadsad x
asdasd
30,00 TL
19,20 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
10,80 TL
Sen Özsün Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786055006044
Kapak: Ciltsiz
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sen Özsün Kısa Özet

  Uzun zamandır beklenen Mooji’nin Türkçe kitabı nihayet okurlarıyla buluşuyor.

  *Bu kitap; zihninizi hoş kılmak için değil, onu tahttan indirmek ve kalbinizi özgür bırakmak için var…*  

  - Mooji 

  Hindistanda bir deyiş vardır: ‘‘Eğer ayağına bir diken batarsa, ikinci bir diken kullanıp önceki dikeni çıkarabilirsin. Ve sonra iki dikeni de atarsın gider.’’

  Sen Öz’sün çok etkili bir ikinci dikendir. Amacı; keyif ve neşe dolu bir dans olabilecek her ne varsa onu engellemek veya acı vermek için toplanmış şartlanma ve alışkanlıkların dikenlerini çıkarmaktır. Bu kitaptaki karşılıklı konuşmaların bir araya toplanmasındaki amaç; kim ve ne olduğumuza dair değişmeyen saf farkındalık olduğumuz gerçeğine ve onun içinde kendini ortaya koyan dünya oyununa işaret etmektir.

  *İnsanları doğrudan bir şekilde Hakikat’e yöneltebilecekken onlara bir sürü uygulama vermenin ne manası var?*  

    - Mooji

  Mooji yaşayan bir efsanedir. Onun huzurunda kendini araştırmak bulunmaz bir nimettir. Bu yüzden kendini anlamak isteyen, hakikati bulmaya niyetlenen pek çok insan Mooji ile satsang-gönül sohbetleri yapmak için onu dünyanın pek çok yerinde takip ediyor.

  Bu kitapta Mooji’nin huzuruna çıkıp -başkaları aracılığıyla da olsa- kendinizi sorgulamaya başlıyorsunuz. Samimi diliyle ve içten diyaloglarıyla kitabın içerisinde kendi Varlığınızın Öz’üne doğru derinlemesine bir yolculuğa hazır olun. Bir kez değil defalarca başvuracağınız, başucunuzdan ayırmayacağınız, Öz’ünüzü size hep hatırlatacak bir dost olacak bu kitap.

Sen Özsün Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.