Selefilik Adı Altındaki Görüşlere Ehli Sünnetin Cevapları

Rabbani Yayınevi

Seyyid Ali Hoşafçı

550,00 TL
390,50 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
159,50 TL
Selefilik Adı Altındaki Görüşlere Ehli Sünnetin Cevapları Hakkında Bilgiler
Türü: Tasavvuf Mezhep ve Tarikat Kitapları
Sayfa Sayısı: 1072
ISBN: 9786059815123
Kapak: Ciltli
Kağıt Tipi: Şamua
Basım Tarihi 2020
Seyyid Ali Hoşafçı
Seyyid Ali Hoşafçı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Selefilik Adı Altındaki Görüşlere Ehli Sünnetin Cevapları Kısa Özet

  Ölüler işitir mi?, Ölülere Kur’an Okumak, Tevessül, İstiğase, Teberrük, Şefaat, Rabıta, Tazim, Şirk, Bidat, Allah Allah Diye Zikir, Tesbihte Taş Kullanmak, Muska Takmak, Mecaz , Tevil, İstiva Meselesi ve Cihad konularında Medine`de daha önce çıkan Selefiler ve Tasavvufçuların Görüşleri adlı eserimize reddiyye yazıldığını öğrendik. Ama Selefiler ve Vehhabilere Rediyye isimli kitap çıkmış oldu bir kere. Bu sefer eski kitaba yazılan rediyyeye karşı cevap verme durumu oluştu.

  378 sayfalık Selefiler ve Tasavvufçuların Görüşleri adlı eski eserimize yazılan 188 sayfalık rediyyede karşı tarafın haklı olduğu bazı yerlerdeki hatalarımızı düzelttik. Bu arada bize yazılan rediyyedeki eksik ve yanlış verilen bilgilerin doğrularını Selefilik Adı Altındaki Görüşlere Selefice Cevaplar adlı 800 sayfalık yeni kitapta cevap vererek sizlere sunduk. Umarız, onlar da hatalarını görüp düzeltirler.

  Hüseyin Avni Kansızoğlu Hocaefendi rediyyedeki tevessül konusu ve o konudaki hadislere yapılan itirazlara tek tek cevaplar vermiş ve Türkiye`deki eserlerde olmayan bu bilgileri bizlere kazandırmıştır.

  Özellikle bu kitaptaki 2`nci 4`nci 5’nci ve 6’inci Hadislerin her iki tarafa göre tahriç ve değerlendirmelerine, itirazlara ve o itirazlara verilen cevaplara bakıldığında, bu eserin Türkiye’de bir ilk olduğunu kaynak özelliği taşıdığını göreceksiniz.

 • Şamua

Selefilik Adı Altındaki Görüşlere Ehli Sünnetin Cevapları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.