sadsad x
asdasd

Satış Ekibinin Performans Yönetimi Satış Ekibini Etkin Yönetmek

Hayat Yayınları

İlhan Ürkmez

9,26 TL
6,48 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
2,78 TL
Satış Ekibinin Performans Yönetimi Satış Ekibini Etkin Yönetmek Hakkında Bilgiler
Türü: İşletme Muhasebe ve Maliye Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9789756218709
Kapak: Ciltsiz
İlhan Ürkmez
İlhan Ürkmez
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Satış Ekibinin Performans Yönetimi Satış Ekibini Etkin Yönetmek Kısa Özet

  Satış ekibini başarılı bir şekilde yönetmek ve satışta başarıyı yakalamak size, satış ekibini yönetim şeklinize ama her şeyden önemlisi satış ekibinizin performansını herkesçe kabul görmüş doğruluğuna inanılan bir sistemle ölçmenize bağlıdır.

  Yönetim bilimlerinin ana kuralı şunu söyler; yöneticiysen yönetiyorsun demektir. Bu durumda; yönettiğin her neyse onun sonuç odaklı iş performansını da ölçmek zorundasın. Çünkü; ölçemediğin şeyi yönetemezsin.

  İşte bu kitap size bu konuda yazılmış, uygulanmış ve geçerliliği kanıtlanmış yaşayan bir sistem özelliği içeren Hedef ve Yetkinlik Bazlı Satış Takımı Performans Yönetim Sistemini tanıtmaktadır. Bu kitabı okudukça satış mesleğinde ve satış yöneticiliğinde daha etkin olma adına bir çok sorunun cevabını en üst düzeyde alacak ve satış mesleğinde başarının kapısını sonuna kadar açacaksınız.

  Bir satış ekibinin, satış performansının nasıl arttırılacağını ve sonuç odaklı olarak nasıl etkin bir şekilde yönetilmesi gerektiğini merak ediyorsanız, uygulanmış ve geçerliliği ispatlanmış yaşayan bir Hedef ve Yetkinlik Bazlı Satış Takımı Performans Yönetim Sistemi nin anlatıldığı bu kitabı mutlaka okumalısınız.

Satış Ekibinin Performans Yönetimi Satış Ekibini Etkin Yönetmek Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.