sadsad x
asdasd
19,00 TL
12,16 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
6,84 TL
Salman Olmak Hakkında Bilgiler
Türü: Anı- Mektup - Günlük Kitapları
Sayfa Sayısı: 288
ISBN: 9786051861173
Kapak: Ciltsiz
Jasim Khan
Jasim Khan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Salman Olmak Kısa Özet

  Kimilerine göre bir yıldız kimilerine göre kibirli ve kötü bir insan olan Salman Khan yıllar içinde hem büyük başarılar hem de skandallarla Bollywood medyasının gündemine oturmuştur. Gişe rekorlarına imza atan filmleriyle halkın sevgisini kazanıp Hint film sektörüne yeni bir soluk getiren Salman’ın Bollywood’da neden *kötü çocuk* olarak ünlendiğini, aşklarını, skandallarını, başarı ve başarısızlıklarını, yasadışı işlere bulaşıp hapse girmesini, yaptığı iyilikleri ve hayatından pek çok kesiti Jasim Khan tarafsız bir dille, okurlara sunuyor.

  Salman Khan hakkında bugüne kadar birçok kitap yazılmasına rağmen Jasim Khan’ın kaleme aldığı bu biyografi içlerinden en kapsamlısı olmuştur. Yazar, Salman’ın köklerine inip ünlü aktörün doğduğu ve büyüdüğü topraklara kadar gidip yakın çevresiyle yüz yüze görüşüp elinizde tuttuğunuz bu eşsiz kitabı hazırlamıştır.

  Sizler de Bollywood’un bu *kötü çocuk*unun başından geçen olaylara daha yakından tanık olup uzun ve baş döndürücü bir hayat hikayesine adım atmaya hazır mısınız?

  O zaman sizleri Salman Khan’la baş başa bir yolculuğa davet ediyoruz…

Salman Olmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.