Kategoriler x

Çocuk Kitapları »

Edebiyat Kitapları »

Eğitim - Okula Yardımcı Kitaplar »

Gezi ve Rehber Kitapları »

Hobi & Oyuncak »

Kırtasiye »

KPSS Kitapları »

Psikolojik Kitaplar »

Sağlık Kitapları »

Tarih Kitapları »

Tüm Kategoriler »

Yayınevi Listesi »

Yazar Listesi »

Sağlıklı Ev Yapımı Bebek Maması Tarifleri

75,00 TL
71,25 TL

Bebeğiniz için yemek hazırlama yolculuğunuzda attığınız bu ilk adım için tebrikler! Tam da rahat bir rutine alıştığınızda artık her şeyi değiştirmenin zamanı gelmiştir. İnsanların bebeğinizin ilk lokmalarının onun tüm mutfak yaşantısını etkileyeceğini söylemeleri pek de yardımcı olmaz.

Bu nasıl bir baskı! Ancak kendinizi tebrik edin, siz zaten doğru yönde ilk adımınızı attınız bile. Mevcut gıdalarla sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlama yolculuğuna başladınız. Tedirgin olmayın, bu *lezzet penceresi* tamamen kapanmaz, her zaman bebeğinizin tüm gıdalardan keyif almayı öğrenebilmesine yardımcı olma olanağınız olacak. Eğlenceye hazır olun!

Kendi mamanızı yapmak sadece bebeğinin sağlıklı gıda tüketmesini sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda yaşam boyu sürebilecek bir damak tadı ve alışkanlık geliştirmesini de sağlar, hatta belki yemek pişirmekten zevk almasına da yardımcı olabilir. Kendi bebek mamalarınızı hazırlamak bebeğinizin yediği yiyeceğin içinde ne olduğunu rahatlıkla belirleyebilmenizi sağlar!