sadsad x
asdasd
23,15
16,20
%30 indirim
Sağlığa Adım At Hakkında Bilgiler
Türü: Beslenme ve Diyet Kitapları
ISBN: 9786058485327
Boyut: 14 x 0
Önder Akgün
Önder Akgün
Devamı
Kampanya

Sağlığa Adım At Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sağlığa Adım At Kısa Özet

  Aktif ol, İyi Beslen, Mutlu Yaşa!

  Sağlıklı yaşam için kendinize uygun aktviteyle istenilen sonuca kolayca ulaşmanız mümkün. Beslenme ve spor eğitmeni Önder Akgün, doğru beslenme ve egzersiz adımlarıyla hayata bakışınızı değiştirecek. Her gün tüketilmesi gereken doğru besinler, her yerde yapabileceğiniz egzersizler, kalbinizi koruyacak doğal besinler, zihinsel yarar sağlayan vitaminler, özel sporcu beslenme tavsiyeleri, mineral ve ek besin destekleri hakkında bilinmeyenler ve sağlıklı yaşlılık rehberiyle bir kılavuz olan "Sağlığa Adım At" sizlere mutlu, sağlıklı bir hayatın anahtarını sunuyor.

  Bu kitap bilinmeyen beslenme sırlarını ortaya çıkaran, deneysel metodlar öğreten bir kitap değildir. Önder Akgün bu kitapta başarısı ispatlanmış bilgileri en doğru ve en anlaşılır şekliyle bir araya getirerek okuyucuya sunmaktadır. Fiziksel potansiyelinize ulaşmak, yaptığınız egzersizlerden en yüksek miktarda yarar sağlamak istiyorsanız aradığınız kitap budur.

  - Yasemin Dalkılıç - Serbest Dalış Dünya Rekortmeni

  Sağlıklı, güçlü, enerjik olarak başarıya giden yolda doğru beslenmenin önemini bizlere bu kitapla anlatan Önder Akgün'e teşekkür ederim.

  - Aslı Çakır Alptekin - Milli Atlet/Olimpiyat Şampiyonu

  Hangi yaşta olursanız olun doğru beslenmek, fiziki ve zihni dayanıklılığın temelini oluşturur. Önder Akgün elinizdeki değerli eserinde herkesin ihtiyacı olan doğru beslenme konusunu mükemmel ve anlaşılır şekilde anlatıyor.

  - Tunç Fındık - Profesyonel Dağcı

  Önder'in 20 yıllık Deniz Kuvvetleri ve fitness tecrübesiyle bu işte ne kadar iyi olduğunu biliyorum. Kitap, her yaştan insanın sağlıklı bir hayatı devam ettirebilmesi için bir kılavuz niteliğinde ve sporcuların bilmesi gereken püf noktalarıyla dolu muazzam bilgiler içeriyor. Tebrikler Önder!

  - Derek Curtice - Fitness Eğitmeni

  Önder Akgün
  1968 doğumludur. Deniz Lisesi ve Deniz Harp Okulu’ndan mezun olan Önder Akgün, SAT (Su Altı Taarruz) komandosu olarak çalıştıktan sonra donanmanın değişik birimlerinde görevlerde bulundu.
  Dayanıklılık, mukavemet, fitness, vücut geliştirme ve sporcu beslenmesi alanlarında yurt dışında eğitimler aldıktan sonra uzun yıllar eğitmenlik yaptı. IFBB Advanced Personel Trainer Master Coach (International Federation of Body Building & Fitness), Basic Nutrition, Weight Training Prescription Specialist (WTPS), Health Club Manager (Propta/GFHC), Supplementist Eğitimi (Propta/GFHC), Fitness ve Sağlık Danışmanlığı Eğitimi (Propta/GFHC), Kişisel Koçluk Eğitimi (Propta/GFHC) sertifikaları bulunan Önder Akgün, Türkiye’de ve dünyada tanınmış sporcular, iş adamları ve sanatçıların bulunduğu birçok kişiye eğitimler vermektedir.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.