sadsad x
asdasd

Sabır Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 3

Mevsimler Kitap
12,00 TL
9,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
3,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sabır Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Hikayeler
Sayfa Sayısı: 112
ISBN: 9786057934161
Kapak: Ciltsiz
Selçuk Alkan
Selçuk Alkan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sabır Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 3 Kısa Özet

    5 kitaplık bilgelik serisinde yazar, çocuklarımızı eğlendirirken öğretiyor, öğretirken eğlendiriyor. Anka Kuşu ile Alperen’in maceralarında, her bir kitapta ayrı bir ülkeye gidiliyor ve bu ülkelerde fazilet, erdem, ahlâk ve insanî değerler üzerine kurulu maceralar yaşanıyor. Bazen kıssa içinde kıssa ve rüya içinde rüya metaforlarıyla, çocuklarımızın eğlenirken aynı zamanda temel değerlerimizin farkındalığına varması amaçlanıyor.

    Sevgi Ülkesi düşmanlar tarafından istilâ edilmiştir. Artık bir esir olan Alperen, ülkenin en büyük hapishanelerinden birinin karanlık hücresine kilitlenir. Burada Alperen, geçmişte yaptığı hataları tekrar düşünür ve ailesini kaybettiği için derin üzüntüler içerisinde mahvolur. Artık sabretme vaktidir.

    Alperen, bir gece vakti, hücrenin içinde gezinen böceklerle tanışır ve böceklerin lideriyle konuşmaya başlar. Lider Böceğin bilgeliği karşısında hayrete düşer. Bundan sonraki günlerde, kendisine günlük olarak verilen bir parça ekmek ve bir kap suyu böceklerle paylaşır. Böcekler de ona, dışarıda olup bitenden haberler getirirler. Bakalım, Alperen’i hangi yeni maceralar beklemektedir?..

Sabır Ülkesi - Anka Kuşu ile Alperen'in Macera Yolculuğu 3 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.