sadsad x
asdasd
20,50 TL
13,12 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
7,38 TL
Rüyalarda Buluşuruz Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786051865010
Kapak: Ciltsiz
Kristin Harmel
Kristin Harmel
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Rüyalarda Buluşuruz Kısa Özet

  Senin için önemli olan şeylere yüreğini koymadığın bir hayat, yaşanmaya değer bir hayat değildir.

  Kate Waithman hayatında sadece tek bir büyük aşkın; yani mükemmel kocası Patrick’in olacağını sanmıştı. Fakat Patrick trajik bir trafik kazasında hayatını kaybettiğinde, Kate’in yaşamı sonsuza dek değişir. Kate her şeye rağmen hayatına devam eder. On iki yıl sonra Kate müzik terapisti olarak etkileyici bir kariyere ulaşmıştır ve nişanlısı Dan’le birlikte artık hayatına devam etmeye sonunda hazırdır. Nişanlanmalarının hemen ardından Kate, Patrick’in yaşıyor olması durumunda sahip olacağı hayata dair şaşırtıcı şekilde gerçekçi rüyalar görmeye başlar. Bundan daha tedirgin edici bir şey varsa o da bu rüyalardaki bazı detayların gerçeğe dönüşmeye başlamasıdır. Bulmacada oturmayan tek bir parça vardır: Hannah adında duyma güçlüğü olan bir kız evlat.

  Kate bir yandan rüyalarının şifrelerini çözmeye çalışırken diğer yandan, yaşadığı hayatı sorgulamaya başlamıştır. Geçmişinden ona uzanan eli tutma arzusu ile her şeyi geride bırakma düşüncesi arasında gidip gelen Kate kayıp bir geçmişe yapışıp kalmayı mı, yoksa yeni bir geleceği kucaklamayı mı tercih edecek? Rüyalarda Buluşuruz, hatıralarımız unutulmayı reddettiği halde geçmişi bir kenara bırakma çabasını konu alan büyüleyici bir roman.

  Gökyüzünde Yıldızlar Parladıkça’nın yazarı Kristin Harmel’in kitapları birçok dile çevrilmiş ve çoksatanlar listesinde yer almıştır. People dergisinde yazan Harmel, ayrıca Glamour, Woman’s Day, Men’s Health ve Runner’s World gibi pek çok dergide de görev almıştır. Yazar, Florida eyaletinin Orlando kentinde yaşamaktadır.

  Sürükleyici bir okuma… sıcak, heyecanlı. 

  Kirkus Reviews

  Harmel’in son romanı… acı ve suçluluk arasında etkileyici bir hikâye sunuyor.

  Booklist

  Kristin Harmel… benim favori yazarım. 

  Melissa Senate, çoksatar roman yazarı.

Rüyalarda Buluşuruz Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.