sadsad x
asdasd

Rutinini Değiştir Hayatın Değişsin!

Cilt Durumu Ciltsiz
Sayfa Sayısı 288
ISBN 9786059177450
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
27,00 TL %41
bkmkitap.com
Fiyatı
15,93 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
 • Rutinini Değiştir Hayatın Değişsin! Kısa Özet

  Sorun sizde değil, günlük planlamanızda!

  Gelişen bilimin ortaya çıkardığı bir şey var ki vücudumuz; hücresel boyutta, 24 saatlik aydınlık ve karanlık döngüsüyle bağlantılı. Bu araştırmalara göre ne yediğiniz kadar ne zaman yediğiniz, ne kadar uyuduğunuz kadar ne zaman uykuya daldığınız ve ne kadar egzersiz yaptığınız kadar ne zaman egzersiz yaptığınız da önemli.

  Eğer bu kitabı okuyorsanız, bu şikayetlerin size tanıdık geldiğini tahmin edebiliyorum. Modern zamanların getirdiği 7/24 bağlantılı çalışma hayatları yüzünden çoğumuz, sürekli olarak kendi yarattığımız bir jet lag durumunun içinde yaşıyoruz; vücudumuzun doğal ritmine uyumsuz saatlerde uyuyor, yemek yiyor ve spor yapıyoruz. Size iyi bir haberim var, hastalarıma da söylediğim gibi: Sorun sizde değil, planlamanızda!

  Kilo vermenin, enerjik olmanın, geceleri iyi bir uyku çekmenin çok daha kolay bir yolu var. Vücudunuzun saatlerine karşı gelmek yerine ona uygun bir planlama yaratırsanız, sağlığınız ve hayatınızdaki değişimleri göreceksiniz.

  *Herkesin günlük programını etkileyebilecek bir konu olması sebebiyle, Dr. Kshirsagar’ ın bu kitabı ve kronobiyoloji hakkındaki derin bilgi birikimi, öz bakımın evriminin daha da hızlanacağı bir geleceğe işaret ediyor.*

  - Deepak Chopra, MD

Rutinini Değiştir Hayatın Değişsin! Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.