sadsad x
asdasd
15,74 TL
9,76 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
5,98 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Ruhsal Zeka Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 292
ISBN: 9786055011123
Kapak: Ciltsiz
Muhammed Bozdağ
Muhammed Bozdağ
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ruhsal Zeka Kısa Özet

  Doğduğumuz gün küçük gözlerimize sevgiyle bakanlar, büyüdükçe ne maceralar yaşayacağımızı bilebilir miydi? Hayata nereden ve nasıl başladığımızın geleceğimiz üzerinde fazlaca önemi yok.

  Hayatı yöneten gizli bir kudret El’i, kimimizi engelliyor ve kimimizin de önünü açıyor. Dilediği diri ocağı söndürüyor; dilediğini de küllerinden diriltiyor. Bizi yoktan O yarattı, O büyütüyor, O besliyor, O yaşlandırıyor, kabre ve sonsuzluğa O hazırlıyor. Asla başıboş değiliz.

  Müdahaleye göre hayatımız ansızın yön değiştiriyor; yetersiz gücümüz yeterli veya yeterli gücümüz yetersiz oluyor. Gafil zihin de olup biteni, şans, kaza, tesadüf sanıyor. Ruhsal Zekâ ilahi kudret Elinin hayatımıza müdahalesini anlama ve bu anlayışı yönetme sanatıdır.

  Ruhsal Zekâ hayatımızdaki ilahi yönlendirmenin ardında gizlenen yedi manevi özelliğin inceliklerini açıklıyor: -İnancın, -duygunun, -niyetin, -ısrarın, -kanaatin, -ruhsal etkileşimin ve -ilahi irade ilkelerinin hayatımızı nasıl yönlendirebileceğini inceliyor.

  Ruhsal Zekâ’yı okuyanlar şöyle yazdılar: *-Hiçbir kitabı bu kadar meraklanarak okuduğumu hatırlamıyorum.* *-Başarı yolcularının aklına kıvılcımdan öte bir ateş bırakıyor.* *-İnsanı öyle anlatıyorsunuz ki kendime hayran kaldım.* *-Bir kitaba böylesine bağlanacağımı düşünemezdim.*

Ruhsal Zeka Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.