sadsad x
asdasd
27,78 TL
20,84 TL
%25 indirim
Ruhsal Dünyaya Uyanış Hakkında Bilgiler
Türü: Parapsikoloji-Gizem Kitapları
Sayfa Sayısı: 323
ISBN: 9786056611308
Kapak: Ciltsiz
Sandra Ingerman
Sandra Ingerman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ruhsal Dünyaya Uyanış Kısa Özet

  "Ruhsal Dünyaya Uyanış, gündelik hayattaki görünmez gücün etkili kaynaklarına derin bir bakış sunuyor. Sandra Ingerman ve Hank Wesselman modern tıpta eksik olan noktaları, havaya ve elementlere kulak vermeyi, ölümü anlamayı ve daha birçok konuyu işliyor. Bu, görünmeyen dünyayı keşfetmek isteyen herkese hitap eden cesur bir kitap."

  - Judith Orloff, Dr., Emonitonal Freedom'ın yazarı

  "Kaos, karmaşa ve belirsizliğin hakim olduğu bir çağda atalarımız hayatın enerjilerini dengelemeye odaklanmıştı. Sükunet ve berraklığı aramıştı. Bireysel ve kolektif psişeyi iyileştirmek için ihtiyaç duyulan şeylere ulaşmanın pragmatik bir yolunu izlemişti. Günümüzde bu arayışlarımızda tek başımıza olmadığımızı gösteren Ruhsal Dünyaya Uyanış'a davet ediliyoruz. Gerçekten de bize eşlik eden iyi dostlarımız var."

  - Malidoma Patrice Some, Of Water and the Spirit, The Healing Wisdom of Africa ve Ritual: Power, Healing andCommunity kitaplarının yazarı

  "Sandra Ingerman ve Hank Wesselman şamanizmin kutsal yolunun birçok boyutu hakkında kapsamlı ve anlaşılır bir rehberi bize sevgi, bilgelik ve şefkatle sunuyor. Bizi güç ve iyileşmenin içsel kaynaklarına bağlayan pratik araçları anlatıyor."

  - Peter Russell, The Global Brain ve From Science to God kitaplarının yazarı

  "Şamanizm insanlığın bilinen en eski spiritüel uygulamasıdır. Bir metot olarak odaklanmış niyetle birleştirilmiş meditasyon türüdür. Bir spiritüel uygulama olarak onu uygulayan kişiyi tamamen dönüştüren bir yaşam biçimi haline gelebilir."

  - Ruhsal Dünyaya Uyanış'tan

Ruhsal Dünyaya Uyanış Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.