sadsad x
asdasd

ROMAN.jpg (173 KB)

Roman-Öykü Kitapları

Sıralama seçin
Toplam 11817 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 11817 ürün görüntüleniyor.

Hikaye Kitapları: Yaşamın En Güzel Anlarını Hikayelerle Keşfedin

 

Hikaye kitapları, yaşamın en kısa anlarının anlatıldığı edebiyat türüdür. Zaman durur ve hikaye yazarı o anı en ince detaylarına kadar anlatmaya çalışır. Bir anlamda ressamdır gördüklerini düşlerle renklendirerek resmetmeye çalışır. İyi bir dil işçisidir sınırlı sayfalarla o anı işlemeye çalışır. Zaman zaman bizim de kendi öykümüzü yazmaya ihtiyacımız vardır. Her şeyden sıyrılıp, dünyayı durdurup yaşadıklarımızı ve hissettiklerimizi dile getirmemiz bizi yaşamda daha canlı ve anlamlı kılacaktır. Yazmak bir anlamda kendini anlatmaktır. Siz yazmadan önce belki de hikaye kitaplarında kendi yaşamınızı bulabilirsiniz. Elinize iyi bir hikaye kitabı alarak kendinizi bulmaya ne dersiniz?

 

Hikaye Kitapları: Çocukların İnanılmaz Gelişimini Sağlayan Kitaplardır

 

Hikaye kitapları yaşamı anlamlı kılan edebiyat türü olmakla birlikte, çocukları okumaya başlatan edebiyat türüdür. Çocukların en iyi öğretmenleridir öykü kitapları. Okul öncesi öykü kitaplarıyla alfabeyi öğrenmeye başlarlar. Resimli öykü kitapları, çocukların resimlere bakarak hayal kurmasını, hikayeyi kendilerinin yazmasını sağlayarak onların yaratıcılığını geliştirir. İlkokul hikaye kitaplarıyla okuma çağında olan çocuklar okuma hızını artırır ve okudukları hikaye kitapları sayesinde kelime bilgileri artar ve inanılmaz bir konuşma becerisine sahip olurlar. Hikaye kitabı okumak, çocukların en özel zamanlarını geçirmesini sağlayan hediyelerdir. Çocuk hikaye kitaplarının özenle basılması, kitap kapaklarında renkli ve özel tasarım baskıların olması ve usta öykü yazarlarının elinden çıkması çocukları şanslı yapan nedenlerdendir. Türk öykü kitaplarının ve dünya öykü kitaplarının sayısının fazla olması çocuklara zengin bir dünya sunar. Bebek hikaye kitaplarıyla anne ve babalar bebeklerine eşsiz bir deneyim sunarak onları yarına hazırlamanın adımlarını atarlar. En güzel hikaye kitaplarına Bkm kitapla ulaşarak eşsiz bir deneyim yaşayacaksınız.

 

En İyi Hikaye Kitapları: Dil Zevkini Yaşamak İsteyenlere

 

Peki en iyi hikaye kitapları hangisidir, bu kitaplara nasıl ulaşılabilir? En iyi hikaye kitapları en başta zamana dayanabilen olanlardır. Çocuklara zengin bir düşsel dünya sunarlar. Yaşamı hikaye kitaplarıyla öğrenebilirler. Çocuklara öğretilmek istenen kültürel ve manevi değerlerin hikaye kitaplarıyla öğretilmesi çocukların eğlenerek öğrenmesini sağlar. İyi hikaye kitapları kendini birden fazla kez okutmayı başarır. Çocuklar hikaye kitaplarıyla birer kitap kurdu olabilirler. Çocuklara okuma tutkusunun kazandırılmasında hikaye kitapları ilk başvurabileceğiniz türdür.  En iyi hikaye kitap isimleri ve yazarlarını listelediğimizde: Dede Korkut Hikayeleri, Ömer Seyfettin Hikayeleri, Sabahattin Ali Öyküleri, Mustafa Kutlu Hikayeleri, Refik Halik Karay Hikayeleri, Çehov Hikayeleri, Sait Faik Hikayeleri, Fakir Baykurt Hikayeleri, Muzaffer İzgü Hikayeleri en başta gelen hikaye yazarlarıdır.

 

 

Bkm kitap, hikaye tutkunlarının en uğrak noktasıdır. Sevdiğiniz hikaye kitap ve yazarlarına ulaşmanın en kolay yoludur. +17000 çeşit hikaye kitabıyla en zengin sayıda hikaye kitabını size ulaştırabilmenin sevincini yaşamaktadır. En güzel öykü kitaplarından oluşan seçkin yazarların kitaplarını bir an önce okumaya başlamak için bkmkitap.com ‘ u ziyaret etmelisiniz.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.