sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 18 ürün görüntüleniyor.

Richard Bach 23 Haziran 1936 ABD’de doğmuştur. Yazar 1956 ve 1962 yılları arasında Hava Kuvvetlerinde Pilot olarak görev yaptı. 1955 yılında Long Beach State Collage’a gitmiştir. Pilotluğu bıraktıktan sonra birbirinden farklı işlerde çalıştı. Kitaplarında genellikle uçmayı konu aldı.

Richard Bach 1970 yılında karnını doyurabilmek için yem bulmak yerine hızlı bir şekilde uçmayı seçen bir martının hikâyesini anlattığı Martı kitabı 10.000 sözcükten az olmasına rağmen kurgu dışı kitaplar arasında çok satanlarda yer aldı.

Rüzgârla Uçmak eserini yayınlana kadar martı kitabı hep çok satanlar listesinde yer aldı. Rüzgârla Uçmak isimli eseri ise 1.000.000’dan fazla satış yakaladı.

Kitaplarında uçmak temasını işlemesinin nedeni pilot olmasından kaynaklanmaktadır. Richard Bach için uçmak büyük bir tutkudur.

Kitaplarında kendi hayatından etkilenerek yazmıştır. Yazarın 1970 yılında yazdığı Martı Johathan Livingston isimli kitabı birçok yayıncı tarafından reddedildi. Ancak daha sonra yayınlandı. Ayrıca ünlü bir film yapım şirketi tarafından beyazperdeye uyarlandı.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.