sadsad x
asdasd

Resimlerle Türkçe - Almanca Sözlük

Redhouse Yayınları

Kolektif

23,15 TL
17,83 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
5,32 TL
Resimlerle Türkçe - Almanca Sözlük Hakkında Bilgiler
Türü: Sözlükler
Sayfa Sayısı: 400
ISBN: 9786054119684
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Resimlerle Türkçe - Almanca Sözlük Kısa Özet

  Redhouse’a yeni diller ekleniyor, iletişimde sınırlar kalkıyor.

  153 yıllık Redhouse sözlükçülük geleneğinin sahibi olan yayınevimiz, dil öğreniminde görsel hafızanın öğrenmeyi ve akılda tutmayı kolaylaştırıcı bir rolü olduğu bilinciyle önemli bir sözlük serisine imza atıyor. Sözcük öğrenmeyi eğlenceli ve daha kolay hale getiren Resimlerle Redhouse sözlükleri, geniş kapsamları ve kaliteli görselleriyle gerek başlangıç düzeyinde, gerek ileri düzeyde dil öğrenen herkesin gündelik hayatlarında sıkça kullanacakları vazgeçilmez birer kaynak olacak. 
   
  Bu seri ile Redhouse tarihinde ilk kez, İngilizceye ek olarak, dil öğrenenleri Almanca ve İspanyolca sözlüklerle buluşturuyoruz. 

  Resimlerle Türkçe–Almanca Sözlük, sözcükler, sözcük öbekleri ve örnek cümlelerden oluşan 6000’in üzerindeki Türkçe maddenin Almanca karşılıklarını, 13 farklı konu başlığı altında, renkli tasarım ve 3000’in üzerinde görsel ile destekleyerek veriyor. Sözlüğümüz ayrıca her iki dilde alfabetik dizin ve Almanca sözcüklerin Uluslararası Fonetik Alfabe’ye göre seslendirilişini gösteren sesletim kılavuzu da içeriyor.

Resimlerle Türkçe - Almanca Sözlük Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.