sadsad x
asdasd

Raylı Sistemlerin Temelleri - Practical Railway Engineering

Nobel Akademik Yayıncılık

Clifford F Bonnett

30,00 TL
22,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
7,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Raylı Sistemlerin Temelleri - Practical Railway Engineering Hakkında Bilgiler
Türü: Akademik Kitaplar
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786051337166
Kapak: Ciltsiz
Clifford F Bonnett
Clifford F Bonnett
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Raylı Sistemlerin Temelleri - Practical Railway Engineering Kısa Özet

    Bu kitap raylı sistemleri bir bütün olarak ele alarak, sistemin planlanması, kurulması, işletilmesi ve sürdürülmesiyle ilgili temel konuları sade bir dille anlatmaktadır. Kitapta ele alınan konular arasında raylı sistemlerin tarihsel gelişimi, istasyon tasarımı, çeken ve çekilen araçlar, depolar, bakım atölyeleri, raylı yol bileşenleri, altyapı, drenaj sistemleri, köprüler, sanat yapıları, tüneller, elektrifikasyon, sinyalizasyon, tren kontrolü, işletmede gerekli sistemler, haberleşme, asansörler, yürüyen merdivenler, su pompaları ve havalandırma sistemleri bulunmaktadır.

    Bu kitap raylı ulaşım sistemlerinde öğrenim gören lisans veya lisans üstü öğrencileri için başlangıç düzeyinde bir ders kitabı olabileceği gibi, raylı sistemlere ilgi duyanlar için de temel bir kaynak niteliğindedir.

    Her türlü raylı taşıma sisteminin planlanması, tasarımı, yapımı, donatılması, işletilmesi, bakımı ve yenilenmesinde ilgili tüm mühendislik alanlarında gerekli görülen mühendislik kavramlarının anlaşılmasını sağlama konusunda bu kitap çok yararlı olacaktır.

Raylı Sistemlerin Temelleri - Practical Railway Engineering Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.