sadsad x
asdasd

Sıralama seçin
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
Görünüm:


Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Ramazan Kurtoğlu Yazdığı Kitaplar

Ramazan Kurtoğlu ekonomist ve yakın dönem tarihinde siyasi tarih uzmanı olarak bilinmektedir. Ramazan Kurtoğlu kitapları genel olarak yazarın uzmanlık alanlarına giren konulardadır. Antalya Serik ilçesinde doğan yazarın tam adı Ramazan Kağan Kurtoğlu’dur. Ortadoğu Gazetesinde 2 yıl boyunca çeşitli makaleler yazmıştır.

Türk iş dünyasının önde gelen holdinglerinde ihracat direktörlüğü, mali planlama ve mali kontrol müdürlüğü, finansman şefliği, icra ve yönetim kurulu üyeliği ve genel müdürlük gibi önemli kademelerde görev almıştır. Batı dünyanın İslam coğrafyasına karşı giderek yükselen 20.asırda büyük ivme kazanan düşmanca tavrını konu alan kitapları ile dikkat çekmiştir.

Yazarın görüşüne göre Batı dünyası Türkiye’nin kendileri için ne kadar büyük önem taşıdığını bildikleri için Türkiye’den kolayca vazgeçemeyeceklerini belirtmekte ve tam da bu yüzden Türkiye üzerinde oynanmaya çalışılan oyunların sona ermeyeceğini belirtiyor.

Yazar Türkiye üzerinde oynanmaya çalışılan oyunların amacının neden olduğu ekonomik, siyasi sonuçlarının yanı sıra sosyal boyutuna etkilerini örneklendirerek anlatmakta. Ramazan Kurtoğlu kitapları bu bakımdan değerlendirildiği zaman yakın tarihte bu coğrafyada gerçekleşen olayları bir nebze de olsa anlamak mümkün olmakta.

Ramazan Kurtoğlu’nun Yazdığı Kitaplar

Evanjelizm-Tanrıyı Kıyamete Zorlama, Nörofinans-Küresel Para Savaşları ve Davranış Ekonomisi, Hollywood İşi, Küresel Düzenin Şifreleri, Para Oyunu-Psiko Siber Savaş, Küresel Hegomonya Savaşları & İklim, Su ve Gıda, Din ve Küresel ekonomi-Politik, Evanjelizm-Hollywood ve Kabalanın 13. Havarisi & Dünya İmparatorluğu ve Türkiye, Küresel Para Savaşları ve Davranış Ekonomisi Nörofinans, Türkiye Ekonomisi (1838-2010) Mali Bağımlılık, Büyüme, Krizler ve Siyasi Sonuçları, Küresel Ekonomik Kriz ve Yeni Dünya Düzeni, Tanrı İmparatorluğu ve Türkiye, Türkiye ve Mesihuşa, Bayrak Türklerin Ya Ekonomisi kitaplarıdır.

Ramazan Kurtoğlu Kitapları baskı yılına göre sıralaması yukarıdaki gibidir.

Daha fazla bilgi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.