sadsad x
asdasd

Rakı Her Dem Yeni, Her Daim Kalender

Overteam Yayınları

Erdir Zat

10,00 TL
7,50 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
2,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Rakı Her Dem Yeni, Her Daim Kalender Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Sosyoloji Kitapları
Sayfa Sayısı: 64
ISBN: 9786055058029
Kapak: Ciltli
Erdir Zat
Erdir Zat
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Rakı Her Dem Yeni, Her Daim Kalender Kısa Özet

    Rakı, halis Anadolu ürünüdür. Bu coğrafyada yaşayan insanların ortak kültür mirasıdır. Bunu en iyi Anadolunun öteki maddi kültür varlıklarıyla kurduğu ilişkilerden izleyebiliriz. Rakıya eşlik eden unsurların yarattığı mikrokozmos, rakının kendi varlığının sağlamasıdır; Anadolu kültürüyle arasındaki güçlü bağları gösterir. Rakının kadim bahçesine hoş geldiniz!

    Overteam Yayınlarından rakı kültürüne taze bir katkı daha. Rakı Kitabının yazarı, sahasının efsanesi Rakı Ansiklopedisinin yayın yönetmeni Erdir Zat tarafından hazırlanan Rakı Her Dem Yeni, Her Daim Kalender okuyucunun karşısına büyük heyecanla çıkıyor. Kitapta yer alan illüstrasyonlar Özalp Eröze ait. Bu illüstrasyonlara okuyucular masanın üzerindeki şişeden de aşina bir zamandır. Rakı Her Dem Yeni, Her Daim Kalender sadece Türkçe değil, tam 4 dilde yayına hazırlandı.

    Güçlü kaynakçasıyla yayına hazırlanan kitapta üzüm, anason, zeytin, at, balık, edebiyat, müzik, imbik, çilingir sofrası, meze, meyve, tatlı gibi rakıya dair her şey var. Ve gönül sofrasına hoş geldiniz! davetiyle nihayetleniyor kitap.

Rakı Her Dem Yeni, Her Daim Kalender Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.