sadsad x
asdasd
37,00 TL
24,05 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
12,95 TL
Psikoperest Hakkında Bilgiler
Türü: Denemeler
Sayfa Sayısı: 140
ISBN: 9786257347457
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2021
Erkan Çifte
Erkan Çifte
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Psikoperest Kısa Özet

  Bu kitap 21. Yüzyılın dijitalleşen dünyası karşısında psikolojini düzeltebilmeniz için dünyada ilk kez ele alınan;
  -Nano duygu ağı farkındalığı
  -Nöromorfik işleme
  -Rekreatif Simülasyon
  -Vaggusal Denge

  Gibi yaşamınıza etki edecek *4 temel psikolojik farkındalık* öğreticisini açıklamakta ve diğer insanların hayatlarına etkili dokunuşlar yapmanızı sağlayacak. *6 gelecek simülasyon* becerisini size aktarmaktadır.

  Şu an kendini mutsuz hisseden insanların en büyük sorunu, kitapta aktarılan bu öğretileri hiç bilmeden ve öğrenme olmadan hayatlarına devam etmek zorunda kalmalarıdır. Sıradan kişisel gelişim kitaplarında bahsedilen, şunu yapmayın, bunu yapın, gibi klsaik önerilerin çok dışında tasarlanmış olan bu kitap, tavsiyeler içinde boğulmadan, hayatınıza çok kolay alabileceğiniz *dijital dünyaya uyumlu psikolojik gerçeklilikleri* siz değerli okurlarına sunmaktadır.

  Bu kitabın okuyucuları aynı zamanda gelecek tüm nesilleri kapsayan DPFA (Dijital Psikolojik Farkındalık Ayrıcalığı) elde ederek kitaptaki öğretileri çocuklara ve gençlere öğretme sorumluluğunu alacaklardır. Özellikle kitaptaki öğretilerden *bilinçli karşılık* ve *aktif fayda* simülasyonlarına katkı sağlayarak yaşamlarına dokundukları herkesi mutluluğa daha hazır hale getirebileceklerdir.

  *Psikolojini Geleceğe Hazırla*

 • 2. Hamur

Psikoperest Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.