sadsad x
asdasd

Psikopatın Pençesinden Kurtulmak

Paloma Yayınevi
25,00 TL
20,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Psikopatın Pençesinden Kurtulmak Hakkında Bilgiler
Türü: Kişisel Gelişim Kitapları
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786056462832
Kapak: Ciltsiz
Aud Dalsegg
Aud Dalsegg
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Psikopatın Pençesinden Kurtulmak Kısa Özet

  Onlara âşık oluruz çünkü çekici ve parlaktırlar; şanssızsak anne babamız, kardeşimiz ya da eşimiz böyle bir insandır ya da onlarla iş yerinde karşılaşırız ve çoğunlukla yönetici pozisyonunda çalışırlar.

  Çevremizde kadın erkek çok sayıda psikopat var. Bunlar, etkileyici, zeki, becerikli gibi görünebilirler ama eleştiri ve dirençle karşılaştıklarında karanlık yönleri ortaya çıkar.

  Psikopatlar sağlığa zararlıdır. Eşlerinin, çocuklarının, kardeşlerinin ya da başka aile bireylerinin üzerinde güç sahibi olmaya çalışırlar. İş yerlerinde yaşanan sert çatışmaların arkasında genellikle onlar vardır. Onların acımasız ve aşağılayıcı davranışlarına maruz kalanlar, genellikle ne yapacaklarını bilemezler. Kendilerine destek olacak insanları da her zaman bulamazlar.

  Bir kurbansanız bilin ki çıkış yolu var. Başkaları tarafından yönetilmediğiniz, kararlarınızı kendinizin verdiği yeni bir yaşam yaratmak olanaklı. İrade, cesaret ve içimizdeki güçleri kullanarak psikopatın pençesinden kurtulmak mümkündür. Psikopat kurbanlarıyla yapılan çalışmalar ve görüşmeler üzerinden yapılan ayrıntılı analizler ve getirilen somut önerilerle, bu kitabın kurbanların kendi durumlarını daha rahat tespit etmesine ve psikopatın pençesinden kurtulmasına yardım etmesi amaçlanıyor.

Psikopatın Pençesinden Kurtulmak Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.